Каква видео камера?

  • 2 923
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте,искам да си купя видео камера,но не знам каква. Чудя се дали да бъде с вграден хард диск или не. Искам и да прави добри снимки, за да не нося и фотоапарата навсякъде. Спряла съм се на нещо такова:http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027285 Да уточня че повече пари от тези не ми се дават. Моля ви помогнете ми в избора! Много благодаря на всички!

# 1
  • Мнения: 39
май не съм дала линк като хората
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027285

# 2
  • Мнения: 745
Това Сони си е супер, няма да съжаляавш ако си го купите.

# 3
  • Мнения: 6 164
Гледай оптичния зум. Оптичното приближение е само х10. Моята е с х20. Цифровия реално не ти е нужен, само да маже... Пак е Сони, но с минидиск. Няма го модела в сайта. DCR-DVD105. 800-900 лв. Нося си кутийка с дискчета и като се напълни, пъхам нов и готово.

Камерите са за филми, фотоапаратите за снимки. Такова, което да комбинира и двете еднакво добре няма, за съжаление.

# 4
  • Мнения: 1 426
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026996
това е по-добро, с мини DVD е по-компактна, матрицата е 6 мегапик CCD матрица, има вградена светкавица, снимки можеш да правиш върху мемори стик-а, можеш да снимаш на обсолютно тъмно, Аз имам такава, но 3,2  мегапик

# 5
  • Мнения: 389

Определено тази камера е подходяща и за снимки! Много е добра наистина!
Не си ли мислила все пак да си купиш и фотоапарат и камера - за тези пари можеш да си купиш и двете, просто камерата няма да записва на хард диск!

# 6
  • Мнения: 1 426
и да се допълня, Сони камерата прави ужасни смимки

# 7
  • Мнения: 2 652
Най-доброто в този ценови диапазон е JVC Everio с 30GB хард диск.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 270
аз също мисля,че сонито прави ужасни снимки.аз имам сони камера,но си купих и фотоапарат.един фотаджия ми каза,че нестават хубави снимки от камерите и почти не ги вадят по фота-та.така,че разпитай добре преди да си купиш.аз избарзах и нестига че я взех за 1600лв,а и работа не ми върши.но пък за клипове и филмчета са супер. 
сажалявам ,ако съм обидила някои с мнението си-несъм специалистка    Embarassed Hug

# 9
  • Мнения: 39
аз имам добър фотоапарат, но си мислех сега като купувам камера,да си купя такава, която да прави и що годе добри снимки, за да не мъкна с мен винаги и двете,иначе държа повече на качеството на клиповете и филмчетата.означава ли това че е по-добре да си търся по-евтина камера,да не се набутвам с тази,като така и така снимките няма да са добри?
и не ви разбрах, по-добре е да бъде с мини DVD,така ли? а тези мини DVD могат ли да се трият и презаписват като мемори стика?

# 10
  • Мнения: 389
аз имам добър фотоапарат, но си мислех сега като купувам камера,да си купя такава, която да прави и що годе добри снимки, за да не мъкна с мен винаги и двете,иначе държа повече на качеството на клиповете и филмчетата.означава ли това че е по-добре да си търся по-евтина камера,да не се набутвам с тази,като така и така снимките няма да са добри?
и не ви разбрах, по-добре е да бъде с мини DVD,така ли? а тези мини DVD могат ли да се трият и презаписват като мемори стика?

След като имаш добър фотоапарат хич не ти трябва да даваш толкова пари за скъпа камера. А за това, че камерата, която си избрала няма да прави добри снимки - въобще не мога да се съглася, че камера с подобни параметри не прави добри снимки!!!!!!
Вариантите за камера са най-общо - с хард диск, с мини DVD и с мини DV. Нашата камера е с мини DV, записва на малки касетки, касетките побират запис от 60 мин, могат да се изтрият и след това пак да записваш на тях. Когато  избирахме камерата, преди година, се спряхме на този вариант - мини DV, защото камерите са най-евтини, а ние не я ползваме често. 
Аз лично бих предпочела Canon пред Sony!

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Тази, която си дала като линк е много хубава. Щом имаш възможност купи си я. Peace

Общи условия

Активация на акаунт