Нощно кърмене

  • 493
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 527
Здравейте,
от два дена сънът ми се буди доста често нощем и суче,преди се е будил един път,към 3 часа.Наблюдавам че е нервен ,защото май му избива зъбче.Долният венец му е побелял,и на мястото на предните две зъбчета има малки подутинкиТа въпросът ми е-нормално ли е ако му избива зъб,да суче по-често,като общо храненията ни стигат до 10  пъти в денонощие?Или кърмата ми намалява,и затова се буди нощем ,да навакса?Благодаря ви за отговорите  bouquet

# 1
  • Мнения: 738
Всичко е наред и е напълно нормално да суче по често,защото така се успокоява,а не защото е гладно бебето.Когато всичко покрай зъбките отшуми-си става както преди!!!

                П.П.За сега имаме 3 зъба и се буди по 30-40 пъти само вечер!!! #Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 1 056
Асолютно нормално.
Да видиш на кътниците и кучешките какво става - будене по 10000000000 пъти...

# 3
  • Varna
  • Мнения: 603
И бебка е така долу горе от вашето време. До тогава и тя сучеше веднъж в 3 часа през ноща.Сега имаме по 2-3, а понякога и много повече сучения. Имаме пак нощи с по едно сукане, но рядко. Кърма имам достатъчно и не мисля,че проблема е в нея, а по скоро цицито служи за успокоение.

# 4
  • Мнения: 3 092
Асолютно нормално.
Да видиш на кътниците и кучешките какво става - будене по 10000000000 пъти...
така де .А като останат последните 4-ри кътника като при нас буденията  същите на брой си продължават ....май докато не избият всичките 20!  ooooh!
natalii нищо ненормално не се случва , само кураж и си почивай колкото можеш повече през деня ! Леко зъбоникнене. Hug

# 5
  • Мнения: 527
Момичета като ви чета вас и се успокоявам,явно не ставаме толкова често нощем колкото си мислех PeaceБлагодаря ви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт