Бихте ли се омъжили с подобна рокля?

  • 31 485
  • 332
  •   1
Отговори

Анкета

Бихте ли се омъжили с къса рокля?

Опции:

  • Мнения: 27 524
Питането ми е за тази, а и за къса рокля по принцип. Харесва ли ви, одобрявате ли, бихте ли се омъжили в такава? Въпросът ми не касае краката ви и фигурата, а дали изобщо възприемате подобна идея?

Аз лично - категорично не. Бялото е символ на чистота, святост, църквата си е църква. Не съм религиозна, нито задръстена, но с подобна рокля би ми било меко казано неудобно да вляза в църквата или да посрещам възрастните си роднини на церемонията.

Вие какво мислите?
(снимката е от сватбата на Енчев и Цветелина)

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 16:30 от kopche

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Не ми харесва,не бих се омъжила с подобна рокля дори да бях слаба/а съм дебела Mr. Green/.Падам си традиционалистка-дълга бяла рокля,може и цвят шампанско,без излишни натруфености.

# 2
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Определено бих, още повече, че моята рокля беше с подобна идея - да се виждат почти целите ми крака Peace.

# 3
# 4
  • Мнения: 2 229
В тази - определено не!
В къса рокля по принцип, може би зависи от роклята. Rolling Eyes Но по-скоро не!

# 5
  • Мнения: 6 607
Сладка е ,но и аз съм по класиката.

# 6
  • Мнения: 2 498
Не, не ми харесва роклята.....по принцип нося късо, но специално къса сватбена рокля-някак не върви много...

# 7
  • Мнения: 1 885
Щях да напиша " А това не са ли Румънеца и Енчев"  Joy

Иначе точно такава по-скоро не ми харесва. Напомня ми на един клип на Гъс ин рози ох, така де знаете за какво става въптос  Mr. Green само дето е малко по-балонска  Mr. Green
и ми се струва доста изтъркано.
Освен това по баловете винаги се пръква някое девойче с подобна (обикновено не в бяло де).
Тази рокля от години е нещо като вариант за "Искам дълга официална рокля ама си харесвам и краката тря се виждат"

Ей я и Жени и тя така беше подобно де:



# 8
  • Мнения: 140
и аз не бих не е особено елегантна

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
С тази точно не,но с предна къса част-да бих,имаше идин клип на Guns & Roses-November rain,там участва Стефани Сиймор с подобна рокля и още тогава си казах че искам да се омъжа с такава рокля някой ден. Grinning
А ето го и клипа-November rain

# 11
  • Мнения: 2 197
Да, ако не бях категорично против брака и ако имах фигурата или поне височината на девойката.
А много се извинявам, но кои са Енчев и Цветелина? Може би девойката е някоя фолк изпълнителка с това едно име, но Енчев newsm78

# 12
  • Мнения: 2 197
О, сигурно от Румънеца и Енчев.
Патица...

# 13
  • Мнения: 1 885
Аз вчера минавайки поркай Свети Седмоцикленици попаднах на сватба и булката беше с бухнало късо бяло кошухче. Роклята не видях гледах това грамаданско пухено нещо. Сигурно И е било студено ама изглеждаше като на рейв парти.
Да ме извинява ако чете тук, но  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 4 451
Като едното нищо. Харесвам къси рокли.

Общи условия

Активация на акаунт