Страхотни ботуши от Добрич.

  • 6 604
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Търся информация за бившия завод за детски обувки в Добрич. Преди 2 дни в магазин в София пробвах страхотни ботуши - Comfort. Казаха ми, че са произведени в Добрич от новия итал. собственик на завода. Всичко хубаво ама цената им 270лв. Въпросът ми е към добричките мами - има ли завода фирмен магазин и как се движат цените? Другата седмица съм във Варна и мога да отскоча, но не знам дали има магазин.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 849
А ще споделиш ли къде си ги пробвала, защото аз също се интересувам от обувки произведени в Добрич?

# 2
  • Мнения: 255
Магазинът се намира на "Фр. Нансен" близо до подлеза с "Евлоги Георгиев". Ботушите са от качествени материали, много удобни има и доста модели боти. Обаче цените ме разбиха, все пак са произведени в България. Чудех се дали не могат да се намерят по-евтино в Добрич, понеже имам път натам.

# 3
  • Мнения: 573
Мога да ти кажа със сигурност ,че цената им в Добрич не е толкова.
В завода има магазина и може да пазариш от там(не съм сигурна ,че работят в събота и неделя обаче )  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 6 549
Мога да ти кажа със сигурност ,че цената им в Добрич не е толкова.
не съм съвсем сигурно във верността на това твърдение, защото на детските ботуши/обувки цените са като в магазините, когато купуваш на дребно. а и в добрич май вече са 3 обувни завода  Rolling Eyes

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 897
Мога да ти кажа със сигурност ,че цената им в Добрич не е толкова.
В завода има магазина ...

И къде по точно е магазинът, в стария завод "Добрич", или не?

# 6
  • Мнения: 255
Мога да ти кажа със сигурност ,че цената им в Добрич не е толкова.
В завода има магазина ...

И къде по точно е магазинът, в стария завод "Добрич", или не?

Казаха ми, че става въпрос за бившия завод за детски обувки, но и аз не знам адреса. Някой ако знае да пише, или поне някакъв ориентир, за да го намеря в Добрич.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 849
Ориентир не мога да ти дам, но ние като попитахме за бившия обувен завод веднага хората ни ориентираха.Намира се в промишлената зона на града, имах чувството че когато влизаш в Добрич от Варна се пада на другия край на града.Нека някоя мама от Добрич може да обясни по-хубаво!

# 8
  • Мнения: 643
Вие ме убихте! Не съм виждала такова чудо тук, но може би просто незнам, ще разпитам и ще кажа. Не запомни ли кой е производителя на това чудо, защото единият завод, който прави дамски и мъжки обувки, има фирмен магазин на центъра, но там ботуши няма със сигурност. А в стария обувен, имаше склад - магазин за детски обувки, но знам че се преместиха някъде с производството. Знам че също там има и други фирми за обувки, но незнам да имат магазини. Както и да е, ще пусна запитването в Добричката тема, някоя мама може да е по наясно от мен.

# 9
  • София
  • Мнения: 8 275
Търся информация за бившия завод за детски обувки в Добрич. Преди 2 дни в магазин в София пробвах страхотни ботуши - Comfort. Казаха ми, че са произведени в Добрич от новия итал. собственик на завода. Всичко хубаво ама цената им 270лв. Въпросът ми е към добричките мами - има ли завода фирмен магазин и как се движат цените? Другата седмица съм във Варна и мога да отскоча, но не знам дали има магазин.

Собственикът е на юг и изток от Бг

# 10
  • Мнения: 231
Обувен завод Добрич се намира до 2-ра поликлиника няма да го намерите трудно всеки ще ви упъти
проблема е че в Добрич има поне 10-15 фирми които произвеждат обувки и повечето шият за италиански,
германски и холандски фирми на всяка обувка има етикет за търговската марка коя е ?
Повечето от фирмите шият за чужди фирми и вече самата фирма възложител си пуска на пазара
продукцията така че е относително трудно да се каже че идвайки в Добрич може да си намериш точно това .
Проучи повече възможности ако мога ще помогна

# 11
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 406
завода за детски обувки /произвеждат с марката Примиджи и Мод8/ има магазин в замод "Мебел".

# 12
  • Мнения: 255
Марката е Comfort, пишеше я на ботушите. Информацията за завода ми я дадоха в магазина и може да не е съвсем точна. Четох в нета, че детския завод е продаден тази година на итал.фирма, което означава че производството е сравнително отскоро.

# 13
  • Мнения: 4 422
завода за детски обувки /произвеждат с марката Примиджи и Мод8/ има магазин в замод "Мебел".

Точно така,това е новия адрес.Там обаче няма ботуши Комфорт.Ходих преди седмица да купувам такива няма.Има в момента Примиджи и почти нищо Мод 8,защото точно сега е договарянето..Иначе цените на ботушите почват от 65 лв и в повечето магазини ,в които ги продават идват почти на заводски цени,тъй като те ги вземат с отстъпка от завода.Така,че не е кой знае какво да ги купиш от завода ,ще спестиш 2-3 лв и ако имаш късмет ще има по-голям избор.Това е ..
Иначе има доста фабрики ,които шият за чужди фирми.
А на бившия обувен завод новия собственик наистина е италианец ,женен за българка.

Оня дето е на юг и изток е друг,на друга фабрика  Peace

Общи условия

Активация на акаунт