Помага ли наистина Активия при нередовен стомах?

  • 8 679
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Какви са ви впечатленията от този продукт?
Наистина ли е толкова ефикасен или просто поредната реклама с цел заблуда на потребителите?!

# 1
  • Мнения: 48
на моята дъщеря и помогна,но ползвах не само активията,а промених малко и начина на хранене.иначе млякото давах около две седмици-не го ползвам постоянно

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Лятото 20 дни ми вкиснаха червата от нея и резултата беше нулев.Според ме си е измамна рекламата.От нишстето човек се запича, а Активията е тъпкана с него.

# 3
  • Мнения: 27 524
Не виждам никаква основателна и разумна причина за ползването й, при положение, че при правилно хранене, достатъчно течности и движение факторът запек просто не съществува  Peace
Активията е боклук  Peace

# 4
  • Мнения: 407
Цитат
От нишстето човек се запича, а Активията е тъпкана с него.

Затова и от нея се пълнее.

# 5
  • Мнения: 2 220
Не виждам никаква основателна и разумна причина за ползването й, при положение, че при правилно хранене, достатъчно течности и движение факторът запек просто не съществува  Peace
Активията е боклук  Peace

Блонди, не си съвсем права. Аз винаги съм се хранила с пресни плодове и зеленчуци, фибри и т.н., винаги съм спортувала и съм пила достатъчно вода, но от дете си страдах от запек. И нищо не помагаше... След раждането стана просто страшно и тогава започнах да ям Активиа (натурална, аз й слагах вътре мюсли, тъй като в готовата имаше твърде малко). Ядях всеки ден в продължение на месеци, наистина до втръсване, но факт е, че се преборих окончателно със запека. Стомахът ми се регулира, сега ям понякога (вече не с Активиа, а с друго кисело мляко и пак мюсли) - защото го обичам, но и без него нямам никакви проблеми. Това е моята истина.

# 6
  • Мнения: 27 524
Блонди, не си съвсем права. Аз винаги съм се хранила с пресни плодове и зеленчуци, фибри и т.н., винаги съм спортувала и съм пила достатъчно вода, но от дете си страдах от запек. И нищо не помагаше... След раждането стана просто страшно и тогава започнах да ям Активиа (натурална, аз й слагах вътре мюсли, тъй като в готовата имаше твърде малко). Ядях всеки ден в продължение на месеци, наистина до втръсване, но факт е, че се преборих окончателно със запека. Стомахът ми се регулира, сега ям понякога (вече не с Активиа, а с друго кисело мляко и пак мюсли) - защото го обичам, но и без него нямам никакви проблеми. Това е моята истина.

Винаги кисело мляко и зърнени храни премахват нередовното изхождане. Не можеш да ме убедиш, че Активияте е лечението за това на 21-ви век  Naughty Laughing
Плодовете трбява да се ядат само и винаги на гладно. Плодов сок рано сутрин. Листните и зелени зеленучци често запичат.
Няма човек с правилен режим на хранене и със запек, това е факт, колкото и да не ти се вярва  Hug

# 7
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
Тая активия си е пълен  рекламен боклук. Аз си обичам овесени ядки и си правя "домашна" активия  - кисело мляко,мед,овесени ядки и плод за закуска.

Общи условия

Активация на акаунт