Отговори
  • Мнения: 27
mili mami!Nadqvam se ot vas da polu4a nqkakva konsultacii kato jeni minali po tozi put?Vse o6te menstruaciqta mi ne e zakusnqla ima o6te 1-2 dni.Use6tam silna bolka v gurdite pri dopir,ogulemeni sa...awe to4no kakto e i predi menstruaciq.Problemut e drug ot okolo sedmica sum s poka4ena telesna teperatura mejdu 37-37.3 koqto ne spada nito ot paracetamol i aspirin n ito ot izpisaniq ot li4nata mi lekarka antibiotic.Nqmam simtomi za grip ili nastinka.Osven tova pri polov akt izpitvam silna bolka dulbo4ina na vlagali6teto.Vuzmojno li e tova da sa nqkakvi simtomi na bremennost?

# 1
Здравейте бъдещи майки!!!
Мен от една седмица ме болят яко гърдите!
Преди 4години и 6 месеца родих първото си детенце.
Доста се потрудихме - цели 5 месеца.
А сега някой май напира да се появи лесно Wink Simple Smile
Като да не ми се искаше, ама си мечтаех де  : Wink
Влезнах да поразровя нета за информация - като, че ли не съм го преживяла де, ама за по - сигурно и хоп - попадам на точното място!!!!
Ще си направя тест след седмица - две и ще ви се похваля!!! Laughing
До скоро  Wink

# 2
iskam da vi popitam kato nov 4len na va6iq sait,moje li osven s test za bremennost  da se razbere 4rez drugi metodi 4e sam bremenna.naprimer 4uvala sam ne6to za soda v 4a6ka s urina.blagodarq vi predvaritelno

# 3
Здравейте и от мен!За първи пат пиша в този сайт.Поздравявам от все сърце бъдещите майчици   bouquet  Искам да споделия с вас и да помоля за съвет.С мъжа ми пробваме за втори път и мисля,че сега е станала магията Heart EyesЗначи на 3.10 ми дойде и ние започнахме да опитваме още от 15.10-цяла седмица.Сега честичко отивам по малка нужда,гърдите ме болят от страни,но не ги усещам подути,също така лесно се изморявам,боли ме долу ниско корема,като за пред М,една вечер получих страшни киселини и немога да спя през ноща,а много ми пищят ушите.Помогнете ми кажете това дали са признаци,много искаме дете с мъжа ми,страх ме е да не си въобразявам.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ!!!

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 11:20 от TAI 21

# 4
  • Мнения: 132
Здравейте и от мен!За първи пат пиша в този сайт.Поздравявам от все сърце бъдещите майчици   bouquet  Искам да споделия с вас и да помоля за съвет.С мъжа ми пробваме за втори път и мисля,че сега е станала магията Heart EyesЗначи на 3.10 ми дойде и ние започнахме да опитваме още от 15.10-цяла седмица.Сега честичко отивам по малка нужда,гърдите ме болят от страни,но не ги усещам подути,също така лесно се изморявам,боли ме долу ниско корема,като за пред М,една вечер получих страшни киселини и немога да спя през ноща,а много ми пищят ушите.Помогнете ми кажете това дали са признаци,много искаме дете с мъжа ми,страх ме е да не си въобразявам.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ!!!
Привет TAI всичко това ми звучи много позната история,при мен се получи почти същото,септември месецни беше 1-я опит за забременяване-като четях форумите за 1-ви признаци все повече и повече ги откривах в себе си-но уви-взе че ми дойде,най -интересното е че октомври продължихме с опитите-единствение признак който имах е страшно наедряли гърди-оказа се положителен теста,изчакай още малко и си направи тест-пожелавам ти КЪСМЕТ

# 5
  • Мнения: 132
mili mami!Nadqvam se ot vas da polu4a nqkakva konsultacii kato jeni minali po tozi put?Vse o6te menstruaciqta mi ne e zakusnqla ima o6te 1-2 dni.Use6tam silna bolka v gurdite pri dopir,ogulemeni sa...awe to4no kakto e i predi menstruaciq.Problemut e drug ot okolo sedmica sum s poka4ena telesna teperatura mejdu 37-37.3 koqto ne spada nito ot paracetamol i aspirin n ito ot izpisaniq ot li4nata mi lekarka antibiotic.Nqmam simtomi za grip ili nastinka.Osven tova pri polov akt izpitvam silna bolka dulbo4ina na vlagali6teto.Vuzmojno li e tova da sa nqkakvi simtomi na bremennost?
Привет от мен, тъй като аз съм в много ранна бременност едва 1-ви месец,ще те посъветвам да ограничиш лекарствата до минимум,аз също имах постоянна температура 37.3 и все още я поддържам,но при бременните май това е нормално.Така че е възможно да е 1-я ти симптом за бременност,изчакай да видиш дали ще ти закъснее и си направи тест.Успех

# 6
Много ти благодаря за съветите tsveti kn!  bouquet Ще те послушам и ще изчакам М,имам още 5 дена после ще пиша да ви кажа резултата!!!Чакам с колямо нетърпение!

( \__/ )
( ='.'= )
( '')_('' )

# 7
  • Варна, България
  • Мнения: 728
snejie,  температурата след овулация, дори и да няма бременност, е около и над 37 градуса и спада с идването на цикъла. Именно тази повишена температура е показател, че е имало овулация. Спри  всякакви лекарства, още повече антибиотици, ако нямаш никакви други признаци за болест, освен леко повишената температура.
Тази личната май не е съвсем в ред, не е ли чувала за овулация и температура.  newsm78 #2gunfire
Тай, обикновено симптомите като често уриниране, прилошаване, киселини и т.н. идват около и след втория месец. Ранните симптоми са най-често напрегнати гърди, и чувстово, че ще ти дойде поне 10 дни преди очакаваната дата. Поне при мен беше така. Стискам палци

# 8
  • Мнения: 820
tsveti_kn  , леко повишената температура е нормална за периода след овулацията и първите месеци на бременността. Притесни ме обаче, че пишеш за болка при полов контакт. Това не е нормално. При мен същите симптоми (леко повишена температура и болка при секс) се оказаха цистит предизвикан от бактерия. Ако болката продължава пусни си една стерилна урина и посети гинеколог за да се изключи вагинално възпаление.
 

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 09:22 от Didka_M

# 9
  • Мнения: 2 422
Здравейте бъдещи майки!!!
Мен от една седмица ме болят яко гърдите!
Преди 4години и 6 месеца родих първото си детенце.
Доста се потрудихме - цели 5 месеца.
А сега някой май напира да се появи лесно Wink Simple Smile
Като да не ми се искаше, ама си мечтаех де  : Wink
Влезнах да поразровя нета за информация - като, че ли не съм го преживяла де, ама за по - сигурно и хоп - попадам на точното място!!!!
Ще си направя тест след седмица - две и ще ви се похваля!!! Laughing
До скоро  Wink

Успех дано е бебе  bouquet

# 10
  • Мнения: 62
Здравейте момичета! Ние започнахме този месец също да правим опити за бебе. Последната М започна на 04.10 (понеже цикъла ми е 7 дена) с опитите започнахме веднага от 12.10 и така през ден.На 19.10 засякох овулацията с тест. Правехме секс на 18.10, 19.10 и 20.10 имах пидърпвания долу ниска в корема от цигарите май ми става лошо, сладко не ми се поглежда а умирам за него , гърдите ми са се променили - много ме боляха особено лявата но от вчера намаля болката доста по лека е, а зърната ми са много набъбнали и са се уголемили имам и бъло-жълтеникаво течение веднага след овулацията. Дори ходя постоянно с ежедневни превръзки защото по цял ден се чувствам мокро все едно съм се напишкала а и страшно много ми цапа бельото от това течение. По принцип нямам бяло течение. Забравих и постоянното оригване. Тест не смея да правя защото още е рано. Много искам да съм бременна както и всички вие. Нека някой с повече опит да ми драсне някой ред. Възможно ли е изобщо толкова рано да имам някакви симптоми или сама си въобразявам. Моля ви пишете ми.

# 11
  • Мнения: 421
Здравей sisonik,
в темата Първи / ранни признаци за бременност, която е закотвена най-отгоре можеш да прочетеш много по този въпрос. Аз лично научих много нови неща, за които изобщо нямах представа. Стискам палци да имаш повод и ти да се разпишеш там.

# 12
  • Мнения: 62
Здравей yani4ka_83! Четох, четох и продължавам да чета но докато ми закъснее достатъчно има поне 2 седмици и направо мога да полу дея. Притеснява ме това че корема ми беше понадут но сега не е така както беше а преди да ми дойде така се подувам че ще се пръсна по шевовете а и гърдите пак ме болят но не толкова силно както когато ще ми идва оф и аз незнам вече като минат още две седмици ще се разбере

# 13
  • Мнения: 145
Нека споделя и аз нещо съвсем объркващо за мен, започнахме опити и от първия месец ми закъснява...... Болки в корема, безсъние, напрегнати гърди, и ми стана лошо... зацапа ми нещо кафеникаво, но тестовете отрицателни. Така с това зацапване, леко кафеникаво понякога и розово си изкарах 4-5 дни и аз бях 100% убедена че ще има бебе, обаче една сутрин ставам отивам в тоалетната и хоп, цикъл?!?!  newsm78
На следващият месец /този в който забременях/ никакви признаци!  Naughty нищо! при цикъл от 28-30 дни си направих тест на 27 ден и се оказа с бледа втора чертичка, на следващия ден с друг тест по тъмна и така, живот и здраве Януари ще си имам бебче, а аз без признаци без нищо..... се оказах бременна! Успех желая на всички ви!

# 14
  • Мнения: 2 422
Браво Аничка много късмет ти желая Wink

Общи условия

Активация на акаунт