За контролната лента на тест за О??????

  • 2 167
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Какво означава съвсем слаба контролна лента на теста ми за овулация.Четох,че когато контролната лента липсва теста е невалиден.Но в този случай незнам.Правих си от два различни теста от различни опаковки и двата са така-чертичката е едвам забележима.

# 1
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Отрицателен.
Втората чертичка е или същата на цвят, или по-тъмна.
 

# 2
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Момичето пита за интензитета на контролната ,а не на тестовата линия newsm78

# 3
  • Мнения: 135
Мисълта ми беше,че щом контролната лента е едвам забележима,това не означава ли,че теста е невалиден?

# 4
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Сори, моя грешка.
Мисля, че е валиден. Няма ли някакво указание  newsm78
Какви тестове правиш

# 5
  • Мнения: 135
Теста е "ОВЮ"

# 6
  • Мнения: 240
контролната лента на теста за овулация винаги е по бледа,ако я сравняваш с контролата за теста за бременност. това да не те притеснява. щом има 1 черта значи че  е отрицателен. за да е  положителен трябва 2 черти да са еднакво наситени  или тестовата да е по тъмна от контролата.

# 7
  • Мнения: 2 422
В листовката е описано подробно двете черти трябва да са еднакви по цвят Peace
Успех Hug

# 8
  • Мнения: 29
Момичета, снощи си направих тест за овулация и ми беше положителен ....... въпроса ми е кога ще бъда в овулация....имам нужда от помоща ви...Благодаря...

# 9
  • Мнения: 240
от 24  до 48 часа след положителния тест.

# 10
  • Мнения: 29
Благодаря ти Таня ....искаш да кажеш, че като е бил положителен теста вчера вечерта, може би тази вечер ще съм в овулация...

# 11
  • Мнения: 240
да така мисля. ти най точно ще си изчислиш. действай докато не се повиши температурата.

# 12
  • Мнения: 29
Благодаря ти Таня...след малко съм на преглед и ме беше страх да не би да е минала овулацията защото исках да оцеля момента преди овулацията за да може доки да ми каже колко е фолекулчето..затова се интересувах....а за действането си действаме пък да видим какво ще стане...

# 13
# 14
  • Мнения: 29
Благодаря ти Таня..аз също ти го пожелавам и на всички момичета, които чакат звездните две чертички....

Общи условия

Активация на акаунт