Кога и как разбрахте,че това ще е бащата на децата ви?

  • 3 819
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 897
Провокирана от изказването на моя колежка,че 'жената е като кошута,която търси сред мъжете най-добрия баща за децата си', искам да ви попитам:Кога и по какъв начин усетихте,че точно това е мъжът от когото искате да имате дете?Кое ви подсказа,че точно той ще е най-добрия баща на бъдещите ви деца ви-разума,сърцето,интуицията...или нещо друго?

Аз още като  го видях на улицата(тогава имах друго гадже) и още преди да се запознаем, първото което си помислих е:'колко красив,спокоен и уверен изглежда и колко прекрасни деца би имал един ден'.Години по-късно,когато сме женени и имаме вече дете се уверявам,че интуицията не ме е подвела. И сякаш подсъзнателно наистина видях в него първо бащата на децата си,и чак след това мъжът...

# 1
  • Мнения: 2 161
Като ми закъсня менструацията,разбрах,че той ще е бащата на детето ми.Изобщо не съм мислила дали ще бъде добър баща и други такива мисли.На 19 години бях и ми се стори,че е супер подходящ  за самата мен.

# 2
  • Мнения: 1 072
Ами, той ми каза. Добре, че набързо ме омота, защото иначе още щях да търся.

# 3
  • Мнения: 6 206
Не знам кога точно, но си спомням една случка от първото ни море заедно...
Никой не беше отворил и дума за брак, деца, дори и планове не бяхме правили никакви, поне не на думи. И както се разхождахме, гледаме на сергия  книги за Винету. И мъжът ми се спира, гледа и приготвя да ги купува. Питам го защо му са. Той ми отговаря "да ги чета на детето ни".  Shocked
Всъщност от момента, в който го видях, знаех, че ще е най-чудесният баща.

# 4
  • Мнения: 263
Когато си направих теста за бременност  Joy

# 5
  • Мнения: 123
Когато решихме,че е дошъл момента да си направим бебче.Как ли,с теста за бременност? Crazy

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И при мен нещо подобно като при Каспър. На втората седмица след запознанството ни, той каза, че децата ни ще са зеленооки като мен. Не сбърка. И аз не сбърках като му се доверих.

# 7
  • под слънцето
  • Мнения: 30
 В момента в който го видях - онемях. А как и кога разбрах че ще е баща на детето ми - с времето,когато разбрах че искам да остарея с него. Laughing

# 8
  • Мнения: 1 897
Всъщност нямах предвид кога сте разбрали,че сте бременни от конкретния човек.
А имаше ли нещо по-различно от всичките ви останали любови-чувство, усещане, случка някоя...Кое е това,което го открои от всички предишни?Кое е това,което ви накара да му доверите тази важна роля в живота ви завинаги?

# 9
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Видях го на снимка, хареса ми, но не вярвах че ще стане нещо между нас......запознахме се, аз прекратих 4 годишна връзка..... една-две години минаха....предложение за брак.....годеж....сватба....бременност.....най-прекрасното момченце Simple Smile Heart Eyes

А имаше ли нещо по-различно от всичките ви останали любови-чувство, усещане, случка някоя...Кое е това,което го открои от всички предишни?Кое е това,което ви накара да му доверите тази важна роля в живота ви завинаги?

Имаше чувства, много чувства, емоции и страхотен секс Laughing Заплака и ме помоли да избера него, когато му казах че няма да избера нито един от двамата  loveuuu

# 10
  • Мнения: 6 206
Всъщност нямах предвид кога сте разбрали,че сте бременни от конкретния човек.
А имаше ли нещо по-различно от всичките ви останали любови-чувство, усещане, случка някоя...Кое е това,което го открои от всички предишни?Кое е това,което ви накара да му доверите тази важна роля в живота ви завинаги?

Разбира се, че има, това не е нещо, което се обяснява лесно.
Примерно аз преди това 7 години се мъкнах с един льольо, за който знаех, че просто няма как да бъде баща на децата ми. Никакъв шанс. Трябваше кукувица да ми е изпила мозъка, за да правя семейство с него. То май и ми го беше изпила, да си загубя 7 години от живота с такъв комплексар. Ама хайде да не говоря много, много...
Сигурно е инстинкт работата и химия. Но дали, не знам.

# 11
  • Мнения: 2 652
Аз кога разбрах няма значение в случая. Интересното е, че мъжо още на третата среща ме разкри (че ще ставам майка на децата му)

# 12
  • Мнения: 6 029
Ами. След като ми закъсня цикъла. Познавахме се от три месеца и не бях мислила дали ще имам деца от този човек.

# 13
  • София
  • Мнения: 62 595
Оставих природата да свърши своето.
Късмет! family

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 21:16 от RadostinaHZ

# 14
  • Мнения: 1 924
Още в началото на връзката се убедих,че тоя човек ще бъде добър и отговорен баща.

Общи условия

Активация на акаунт