За прането!

  • 2 552
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здранейте мами ,на колко горе долу трябва да е бебчо ,за да му пускам дрехите с нашите той сега е на година и половина

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 23:47 от Reza

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
От самото раждане ги пера с нашите.

# 2
  • Мнения: 27 524
От самото раждане ги пера с нашите.

Също. Хайде стига вманиачване и втелясване  ooooh!
На година и полувина и още да го пера отделно  ooooh! Това ми звучи като онази мама, дето на 7 годинки още гладела шапката на сина си  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 334
Абе аз още ги пера отделно.... изварявам и шишета....

# 4
  • Мнения: 1 897
Синът ми е на година и половина-отдавна му пера дрехите заедно с нашите.
Отначало, когато се роди ги перях отделно-може би около година продължи това.Сега ми се струва,че е било излишно дълго и ми е създавало само неудобство.

# 5
  • Мнения: 622
Абе аз още ги пера отделно.... изварявам и шишета....
и аз така и мисля  да продължа, е шапката няма да й глада  Party

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Че то трябва да не остане нищо за обличане, за да събера за една пералня  ooooh! Айде нема нужда, 60градуса+гладене е предостатъчно.

# 7
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
До към 3-я месец разделях, после ми писна да чакам да се събере една пералня, пък и петната ставаха все по-упорити, та така Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 1 423
От 10-тия месец започнах да ги пера с нашите  Peace

# 9
  • Мнения: 8 999
Мешам само връхни дрехи, панталони и жилетки. Бельото и чорапите им ги пера и до сега отделно от нашите.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз ги пера с нашите, откакто навърши 6 месеца

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 891
Все още ги пера отделно.

# 12
  • Мнения: 3 478
На този етап не мисля че е проблем да ги смесваш. Аз на моята и ги пера отделно все още и така май ще продължавам поради простата причина, че успявам да и събера цяла пералня без проблем, та не ми се налага да ги меша с нашите.

# 13
  • там където думите не стигат ...
  • Мнения: 73
Мисля, че след като навърши годинка започнах да пера дрешките и с нашите. И така и до ден днешен . Досега сме нямали проблеми. След изсъхването, гладя всичко.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 294
На тази възраст не се замисляй, а направо си ги пускай с вашите дрехи в пералнята

Общи условия

Активация на акаунт