Детски магазини във Варна

  • 482
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 319
Аз съм от Варна-бъдеща майка на първо дете.Съответно не съм много запозната с детските магазини-къде има и какво се предлага Thinking Не зная коя марка са качествените неща-за колички по точно говоря.Ако може мамчетата от Варна с по-голям опит да помагат на мен ,а и на другите бъдещи мами от Варна.Всякаква информация за магазини ще ми е от полза  bouquet

# 1
  • Мнения: 17 402
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=14037
За количките има десетки теми, пускай търсачката и чети! Peace

# 2
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Въпросът ти предполага изписване и посочване на много магазини. Нашите колички ги купувахме от магазин Слънце в Образцов дом. Там има богат избор на колички, кошарки и всички необходимо за бебето. Доволна съм от магазина. Други възможности са магазин Штъркел до училище Кирил и Методий, магазин Биберон до х-л Черно море. Колички Куини, които се водят от най-качествените и са скъпички, се продават и в магазин бебе Депо център на колхозния пазар. В Депото може да си купиш отново много неща за бебето, за мен това е най-добрият магазин за храни и аксесоари. Разбира се може да пазаруваш в Хиполенд, но аз лично не го харесвам, скъп магазин и с лош персонал.

# 3
  • Мнения: 319
marulka_s Благодаря ти Peace информацията ще ми е от полза Wink

Общи условия

Активация на акаунт