колко често пишкат децата ви?

  • 10 835
  • 10
  •   1
Отговори
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
здравейте.та това искам да ви питам-за пишкането.кики е без памперс от лятото.тогава чишкаше на 2-3часа.от както се застуди започна да чишка най- много по 4 пъти на ден.пие си нормално вода, сокове,а и през нощта пие ам.познавам деца който си чишкат през половин ,един час.дали е нормално на нейната възраст да ходи толкова рядко до тоалетна?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Дъщеря ми пикае на интервал от коло 2-2.5-сокове не пие,само вода!

# 2
  • Мнения: 4 292
Забелязала съм, че моето дете зимата пишка по-често, само когато е болно.
Иначе, четири най-много пет пъти на ден.  Peace Пие и вода и сокове. Не сравнявай твоето дете с другите, тези работи не стават по график.  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина също разреди изпишкванията - по 4-5 пъти на ден. И това при положение, че пие доста течности.
Ако това те притеснява, подканяй я да се изпишква по-често.

# 4
  • Мнения: 752
Много е различно. Но колкото по-големи стават, толкова по-рядко пишкат. Когато изведнъж стане студено времето или са болни пишкат по-често.

# 5
  • Мнения: 3 069
Не важно колко често уринира а какво количество за деня отделя.

# 6
  • Мнения: 8 769
Мооите деца пишкат в зависимост от количеството погълнати течности, дали им е топло/студено и дали са понастинали. Има дни, забелязала съм по-хладните, когато синът ми пишка през половин час. А друг път два пъти преди обяд, и още три пъти след обяд, например.
Нормално е.
Ако урината не е много тъмна, няма от какво да се притесняваш.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
Мооите деца пишкат в зависимост от количеството погълнати течности, дали им е топло/студено и дали са понастинали. Има дни, забелязала съм по-хладните, когато синът ми пишка през половин час. А друг път два пъти преди обяд, и още три пъти след обяд, например.
Нормално е.
Ако урината не е много тъмна, няма от какво да се притесняваш.

И при нас е така.Случва се да пишка през 10-15 минути,а също и да пиша 2 пъти за целия ден.Ако не е тъмна урината и няма неприятен мирис,няма нищо притеснително Wink

# 8
  • Мнения: 27 524
Не знам, още е с памперс  Grinning
Нямаш поводи за притеснения, просто следи за наситен цвят на урината и силна миризма. Тези двете не са желателни  Peace

# 9
  • Мнения: 8 999
Когато бяха на възрастта на твоето дете не можех да им хвана дирите, защото още бяха с памперси. Но винаги, когато съм ги слагала на гърне, пишкаха. Това прави по около 5-6 пъти на ден. А като прибавя и мокрите памперси - плюс още 1-2 пъти.

# 10
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Моят от малък пишка по минимум 10пъти на ден...Без памперс е близо половин година  Peace
И каката беше пикла  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт