DETETO MI OTKAZVA DA IADE POMOGNETE MI

  • 1 699
  • 1
  •   1
Отговори
Molia za pomo6t!!! deteto mi e na 2 godini i ot 2 3 meseca kategori4no mi otkazva da se hrani.Za da hapne malko pone se pravia na maimuna ,prikazvam ,molia se i kakvo li o6te ne.Pihme kidi farmaton sega piem sanostol no efekta e nikakav.ne iska da dav4e,plue i kato se hrani go darji v ustata po 2 4asa.Molia ako ima niakoi s podobni problemi,molia pi6ete mi Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! първото което трябва да направите е да въведете точни часове за хранене. Между храненията не трябва да давате нищо.
Предлагам Ви следната схема:
Сутрин закуска- попара или малка филийка намазана с масло и сирене, кашкавал или някакъв колбас-кремверш. и 100 мл. мляко или сок
10 часа пресен плод или сок 100мл.
Обяд около 50 мл. супа без хляб. Основно ядене около 150 мл.
Следобед - някаква кремче около 150 мл. или пресен плод.
Вечеря кисело мляко с бисквити и захар около 150 мл. или отново филийка, кашкавал с кис.мляко около 100 мл.
Това количество не е много голямо като общ прием, но трябва да се почне от нещо. Ако обича печени или пържени кюфтета или по-суха храна а не готвена предлагайте каквото обича.
За стимулиране на апетита можете да давате  Мултисаностол по 2 ч.л. сутрин на гладно.

Общи условия

Активация на акаунт