Детска градина + стачка = бележка за контакт

  • 3 583
  • 54
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 522
... от педиатъра.
Въпреки, че детето ви не е било в къщи по ваше желание или поради болест в ОДЗ-тата искат бележки, че е здраво и  не е в контакт със заразно болни.
Не искам да коментирам, просо предупреждавам, за да не останете неприятно изненадани като мен тази сутрин и да обиколите половин София  в най-големия трафик. ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 150
Не се учудвам, даже ми се струва нормално да искат.
Трябвало е да предупредят по някакъв начин.

# 2
  • Мнения: 1 113
В нашата детска градина има заповед на директора, която гласи, че независимо от причините за отсъствие на детето, щом повече от 3 дни не е посещавало ДГ, трябва бележка от личния лекар, че е здраво.
Мисля, че е напълно логично.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
... от педиатъра.
Въпреки, че детето ви не е било в къщи по ваше желание или поради болест в ОДЗ-тата искат бележки, че е здраво и  не е в контакт със заразно болни.
Не искам да коментирам, просо предупреждавам, за да не останете неприятно изненадани като мен тази сутрин и да обиколите половин София  в най-големия трафик. ooooh!

аре стига бе ShockedЕ,ве4е стават нахални.Ние проявяваме разбиране,а те-не.Ли4но аз мисля да им го изкарам през носа,ма нека по4нат да работят.

Мерси Биби,много ни спестяваш с това инфо  bouquet

# 4
  • Мнения: 442
в градината на мила, директорката се е разбрала с медицинското лице да не изисква такава бележка. стачкуваха две седмици, след което приеха детето без проблем. 

# 5
  • Мнения: 2 829
днес я заведох на градина след 5 седмици отсъствие-бележка не ми искаха Peace

# 6
  • Мнения: 14 133
Ние пък си бяхме взели, а не ни я искаха.   Laughing Директорката така им наредила.  bowuu

# 7
  • Мнения: 419
днес я заведох на градина след 5 седмици отсъствие-бележка не ми искаха Peace

И при нас беше така.

# 8
  • Мнения: 8 999
Хубаво е, че искат. Ама на мен не ми поискаха тази сутрин. То беше такава олелия в градината, че не чувах собствените си мисли дори. Децата бяха страшно превъзбудени.

# 9
  • Мнения: 47 898
пак късмет, нашата още не работи  ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 15 435
А ние взехме бележка, защото Криси изкара шарка, но още не е на градина.Само като чуе за градина, започва да реве, да ни прегръща, да ни казва, че ни обича и да ходи утре, не днес.Много ми е жал за него, той приема градината като наказание за нещо.

# 11
  • Мнения: 18 542
От нашата градина няма да искат, изрично попитах.

# 12
  • Мнения: 503
Не виждам нищо странно в това изискване. Също така, не разбирам защо е толкова голям проблем това за някои, че чак въртят очи и се пулят от емотиконите. След дългата стачка искат да си пробутат по- бързо децата, макар и болни?

# 13
  • София
  • Мнения: 6 522
След дългата стачка искат да си пробутат по- бързо децата, макар и болни?
никой не говори за това, а за ангажимента да уведомяват - по телефон, с бележка или както им е удобно. Аз също зъм запозната с наредбата в нашето ОДЗ за бележките, но случай "стачка" там не се цитира.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абе те да не започнат да искат нови излседвания за чревни паразити и т.н, че тогаз...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт