кога да zапо4не беz преграда да спи??

  • 591
  • 9
  •   1
Отговори
Станахме ве4е на 1.8 и zапо4на да си иzлиzа сам от леглото по то4но да преска4а та вапроса ми е да му махна ли иzобсто пра4ките или да иz4акам осте малко???Страх ме е ве4ер да на падне и да сае удари""

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
От11 месечна възраст дъщеря ми спи сама на спалнята Peace

# 2
  • Мнения: 1 150
 На тази възраст и моя син започна да излиза от леглото. Мъжът ми монтира решетката ниско, показва се около 10см над матрака, колкото да не се преобърне малкия. Сега не мога да ползвам чекмеджето под креватчето, но поне нямам притеснения, че малкия ще падне докато спи.

# 3
  • Мнения: 47
Голямата ми дъщеря спеше без преграда на 2 годинки когато запо4на да преска4а решетката на бебешкото креват4е

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 16:37 от cocicanada

# 4
  • Мнения: 27 524
Синът ми още спи с решетка и като знам как се мята и върти, поне още 2 години сигурно ще е така  Laughing

# 5
  • Мнения: 8 999
И моите деца, въпреки че вече не падат от леглата си /доказано е - когато сме извън къщи, не падат/, все още си имат малки прегради. Ей така, за мое лично успокоение.

# 6
  • Мнения: 4 406
към втората годинка

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Скоро няма да я махаме,че я намирам все навряна в нея.

# 8
  • Мнения: 89
Аз съм махнала само две решетки колкото да излизат и влизат  хлапетата когато си поискат. Но когато спят не могат да паднат, защото другата часта от решетката си е на място. Така хем не ги ограничаваш, хем не могат да паднат. Вярно е, че съсипахме чисто нови креватчета, но въобще не ми пука.

# 9
  • Мнения: 337
В детската стая леглата са без прегради. Баткото спи там от 1г. и 6м., а малкият като стана на 1г. Сложила съм им по един стол отстрани, за да не им падат завивките. Иначе те досега не са падали от тях.

Общи условия

Активация на акаунт