Мнения за Белкаро и Ивекс - БГ мека мебел

  • 10 591
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Здравейте,
Моля за мнения за тези две фирми...трябва да реша от къде да си вземем ъгов диван, но нямам никакво инфо  Sad. Прочетох хубави неща преди доста време за Белкаро, а сега ...???
Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 294
Поръчах си холна гарнитура в Белкаро началото на юни 2007 за да бъде готова в края на юни!!! След много дълги размотаваници ми доставиха СЕПТЕМВРИ smile3514, на всичкото отгоре аз трябваше да си купувам сама ширит, защото те не могли да намерят "подходящ цвят" и т.н. Ако не споменаваме всичко казано до тук, мебелите не са лоши! Харесват ми, но след това голямо чакане всеки би се изнервил.... Успех с избора и изпълнението Hug

# 2
  • Мнения: 1 449
Нашите дивани от Белкаро бяха готови по-рано от едномесечния срок. Може и да не са лоши, но мен лично не ме задоволяват и нямам търпение да ги заменя... по-добре да не споменавам какъв ранг мека мебел харесвам  Confused

# 3
  • Мнения: 99
ние сме с диван от Белкаро и нямаме микакви забележки - диванът е супер удобен, цялата тапицерия се сваля и се пере в пералнята!!!!! Hug

# 4
  • Мнения: 186
Благодаря ви на всички за мненията.
Иначе знаете ли с какви дамаски работят т.е дали са български или вносни?
Аз знам какво харесвам, но не можем по никакъв начин да се споразумеем със съпруга ми Sad  - моите дивани не са били достатъчно меки.... има такива мебели на добра цена но....
То_ни какво не харесваш? Защо искаш да го смениш?

# 5
  • София
  • Мнения: 754
ние сме с диван от Белкаро и нямаме микакви забележки - диванът е супер удобен, цялата тапицерия се сваля и се пере в пералнята!!!!! Hug

И аз към тях съм се насочила, но преди три месеца, когато за последно ги питах, единственият им модел със свалащи се дамаски беше Назарено. Вие от този ли взехте? Ни че не го харесвам, но не е зле човек да има избор. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 754
Благодаря ви на всички за мненията.
Иначе знаете ли с какви дамаски работят т.е дали са български или вносни?
Аз знам какво харесвам, но не можем по никакъв начин да се споразумеем със съпруга ми Sad  - моите дивани не са били достатъчно меки.... има такива мебели на добра цена но....
То_ни какво не харесваш? Защо искаш да го смениш?

На мен ми показаха доста мостри, но тези, които харесах заради цветовете, се оказаха турски, разбира се...

Но трябва да се има предвид: предупредиха, че нямат на склад и внасят специално за всяка поръчка - тоест може нюансът да е леко различен.

А по въпроса за мекотата: по принцип, доколкото разбрах, те работят с три вида дунапрен с различна твърдост. Пробвала съм ги и трите и най-твърдият не хлътва неприятно, когато е на обикновен диван (с еластични ленти отдолу, а не с механизъм за спане). Ако се сложи механизъм за спане, самата основа става по-твърда (нееластична) и може би ще трябва дунапренът да е друг.

Аз мислих и за друг вариант - да си взе дивани от тях с дунапрен, а като се изтърбушат, да си поръчам само долните възглавници от панолатекс от друга фирма (например Богомил Коритаров). Може да излезе 300-400 лв. за пет възглавници, но ти спестява парите за нови дивани.

А може - за да му е достатъчно меко на мъжа ти - да ги направиш от гъши пух...  Laughing

# 7
  • Мнения: 53
http://belcaro.tradernet.bg/index.php?show=browse&prodid=5 това е нашия диван мноооооооооого е мек и удобен поръчах го с дамаската на следващата снимка защото него не можах да събера като размер и така компромис 2 в 1.Доволна съм.
http://belcaro.tradernet.bg/index.php?show=browse&prodid=36

# 8
  • Мнения: 186
Благодаря ви на всички за мненията.
Иначе знаете ли с какви дамаски работят т.е дали са български или вносни?
Аз знам какво харесвам, но не можем по никакъв начин да се споразумеем със съпруга ми Sad  - моите дивани не са били достатъчно меки.... има такива мебели на добра цена но....
То_ни какво не харесваш? Защо искаш да го смениш?

На мен ми показаха доста мостри, но тези, които харесах заради цветовете, се оказаха турски, разбира се...

Но трябва да се има предвид: предупредиха, че нямат на склад и внасят специално за всяка поръчка - тоест може нюансът да е леко различен.

А по въпроса за мекотата: по принцип, доколкото разбрах, те работят с три вида дунапрен с различна твърдост. Пробвала съм ги и трите и най-твърдият не хлътва неприятно, когато е на обикновен диван (с еластични ленти отдолу, а не с механизъм за спане). Ако се сложи механизъм за спане, самата основа става по-твърда (нееластична) и може би ще трябва дунапренът да е друг.

Аз мислих и за друг вариант - да си взе дивани от тях с дунапрен, а като се изтърбушат, да си поръчам само долните възглавници от панолатекс от друга фирма (например Богомил Коритаров). Може да излезе 300-400 лв. за пет възглавници, но ти спестява парите за нови дивани.

А може - за да му е достатъчно меко на мъжа ти - да ги направиш от гъши пух...  Laughing

Ние решихме проблема като си купихме диван от "Еником М" на Simpo(Югославия) - много съм доволна! А майка ми има тяхна гарнитура от 25г. и още си седим на нея Simple Smile) Качеството е супер !!!

Общи условия

Активация на акаунт