Сериала 'H2O'

  • 119 014
  • 325
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
Привет  Simple Smile

По Джетикс върви нов  австралийски сериал "H2O" , дъщеря ми много се запали по русалките и май вълната Winx отминава.

Може да обменяме инфо относно , къде примерно продават аксесоари на русалки и всичко което се сетите за тях

# 1
  • София
  • Мнения: 418
И моят син много го хареса. Сега дебнем него и Пауър рейнджърс.

# 2
  • Мнения: 141
Да знаете къде се продават русалки или аксесоари за тях , че коледа наближава , а те са номер едно в къщи . Само за тях говорим.

Изтеглихме си филмчето 1 част от 19 серии и 1 серия от втора част , но на английски

# 3
  • Мнения: 1 564
И моят син много го хареса. Сега дебнем него и Пауър рейнджърс.
И ние сме така. Peace

# 4
  • Мнения: 302
Ей, пък аз чак днес разбрах че новият ни любим филм "за русалките" се казва Н2О Laughing Много го харесват момичетата! И след това задължително гледат за рейнджърите. Но никъде не съм виждала да се продават аксесоари от филма Sad

# 5
  • Мнения: 6 206
Да, това е новата вълна. Даже наскоро ме питаха "а защо се казва Н2О"
ами защото това е формулата на водата
ааа, ясно, а каква е формулата на огъня и въздуха Laughing
Русалски аксесоари има всякакви, покрай мърмедия - парфюми, куклички, костюми.
Тъкмо имам готови сценарии за русалки, бяха на изживяване и сега всичко с нова сила, само че обръщаме сценария - преди от русалки ги превръщахме в момичета, сега ще ги мокрим и ще стават на русалки.

А за рейнджърите какво да кажа, моят тригодишен син също ги гледа и отскоро се мъкне с една кукла рейнджър и играе. И за там сме готови със сценарий.
Направо дюшеш ни дойдоха тези филмчета. Бяхме готови преди тях.

# 6
  • Мнения: 2 531
Ауу и моята дъщеря е фен на сериала, снощи рева че иска да и пусна за русалките, а то имаше друго по джетикс, не мога да и обясня че не ги пускам аз филмите по тв-то!!!

Изтеглихме си филмчето 1 част от 19 серии и 1 серия от втора част , но на английски
Пусни линк  Praynig

# 7
  • Мнения: 8 999
Дъщеря ми го следи по всички канали, по които го излъчват. Гледа повторенията и нагло твърди, че са нови серии /а аз знам със сигурност, че вчера ми се е мяркала някоя реплика или сцена/. Сериалът наистина не е лош, дори и ние с баща й се заглеждаме понякога. И брат й се запали от известно време.
Но не вярвам да измести Уинкс. Манията с русалки й мина още с истерията покрай малката Ариел, но това беше преди няколко години.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 99

[/quote]
Пусни линк  Praynig
[/quote]В Замундата го пуснаха с БГ аудио.

# 9
  • Мнения: 2 700
Хайде и аз в клуба. Не знаех, че е нова мода, защото дъщеря ми попадна на него случайно преди няколко месеца. Даже тя "зариби" някои съученици. Оттогава насам е изгледала всички серии по няколко пъти. Серийките наистина са приятни, но това затъпяване по 100 пъти едно и също ме побърква.
Между другото, по някои други канали май върви под името "Русалки" или "Сирени", не помня.

# 10
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Opps,  и аз тука

Вчера вечерта сме гледали 3 епизода в

http://www.vbox7.com/play:46782725

# 11
  • София
  • Мнения: 981
Хайде и ние тук.
Дъщеря ми го гледа по всички канали,на които го дават.Макар че винаги съм в друга стая вече го знам почти наизуст  ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 8 931
Ей, пък аз чак днес разбрах че новият ни любим филм "за русалките" се казва Н2О Laughing Много го харесват момичетата! И след това задължително гледат за рейнджърите. Но никъде не съм виждала да се продават аксесоари от филма Sad
И момчетата го харесват, поне моят го следи редовно. Simple Smile

# 13
 аз се казва  се ренета и си ги обичкам   вече си имам 2 папки на ема клео и рики и много си я       обичкам много Hug

# 14
  • Oslo
  • Мнения: 659
Малкият ми син много ги харесва и среди сериала, особено го впечатлява Клео....

Общи условия

Активация на акаунт