Дерматолог в София ?

  • 235 734
  • 279
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 794
Писах в темата Здравен Справочник, но нямам отговори и пускам темата тук.
Прочетох във форума много добри отзиви за д-р Албена Ангелова. Моят проблем се появи, когато бях в пубертета. Имах пъпки по деколтето, гърба и раменете. След доста процедури пъпките по деколтето изчезнаха,а тези на гърба и раменете намаляха. Сега съм решила да се справя с проблема докрай. Знаете ли дали д-р Ангелова лекува възрастни  Thinking
Може да ви се стори глупав въпроса ми, но никъде не намерих информация за това. Ако някоя от вас е имала подобен на моя проблем и може да ми препоръча дерматолог ще бъда безкрайно благодарна  Hug

# 1
  • Мнения: 3 794
Имам проблеми с интернета, не знам защо темата ми я има 2 пъти...извинявам се

# 2
Д-р Дърленски - болница Токуда

тел. 0899835332

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 21:32 от Mamma

# 3
  • Мнения: 735
Аз пък съм изключително доволна от кабинета на д-р Мая Тачева на Руски паметник. Тя е дерматолог и в кабинета й направиха чудеса с лицето ми на петна и пъпки  Wink Препоръчвам ти да се консултираш с нея. Тел: 952 43 19. Тя прави само консултации, а почистването си правя при 1 от момичетата, които работят там- Мария. Страхотни са! Пожелавам ти успех където и да отидеш- това е неприятен проблем, с които колкото по-рано се справиш, толкова по-добре ще се чувстваш! Има и сайт в Интернет, на който можеш да намериш точния адрес и повече информация  Peace

# 4
  • Мнения: 88
Аз вече два пъти ходя при д-р Радовенски в Дианабад в поликлиника....не я знам точно коя....срещу хотел Диана. Имам проблеми с лицето още от пубертета, но сега съм се заела по- сериозно с това да си го изчистя, че да не се притеснявам от вечните пъпки  Rage Ако те интересува мога да ти дам номера му.

# 5
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Дайте и малко цени,моля...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 889
Аз пък съм изключително доволна от кабинета на д-р Мая Тачева на Руски паметник. Тя е дерматолог и в кабинета й направиха чудеса с лицето ми на петна и пъпки  Wink Препоръчвам ти да се консултираш с нея. Тел: 952 43 19. Тя прави само консултации, а почистването си правя при 1 от момичетата, които работят там- Мария. Страхотни са! Пожелавам ти успех където и да отидеш- това е неприятен проблем, с които колкото по-рано се справиш, толкова по-добре ще се чувстваш! Има и сайт в Интернет, на който можеш да намериш точния адрес и повече информация  Peace
Благодаря много, отдавна мисля да ходя при нея за един дребен проблем, но все отлагах, сега обаче ще им звънна, чувала съм само добри отзиви за нея ! Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 238
Аз от една седмица съм с лечение на д-р Маркова. Преди години съм ходила при нея, четири , пет месеца съм се лекувала и тогава имаше ефект. Незнайно защо прекратих и след време отново същата работа. Сега от сезона ли страшно ми се активизира акнето , а вече уж съм в по-зряла възратс. Надявам се да има резултат. При нея прегледа е 20 лв. Изписва разни "бъркани" маски и лосиони , които се приготвят в аптеката.

# 8
Цитат
Аз от една седмица съм с лечение на д-р Маркова. Преди години съм ходила при нея, четири , пет месеца съм се лекувала и тогава имаше ефект. Незнайно защо прекратих и след време отново същата работа. Сега от сезона ли страшно ми се активизира акнето , а вече уж съм в по-зряла възратс. Надявам се да има резултат. При нея прегледа е 20 лв. Изписва разни "бъркани" маски и лосиони , които се приготвят в аптеката.

Според мен е изключително добър специалист, дълги години работеше в Центъра за медицинска козметика. Излекува мен от себорея, наскоро излекува детето ми от упорити брадавици. Кабинетът и е на "Фритьоф Нансен" 15.

# 9
  • Мнения: 88
При Радовенски прегледа е 15лв., а последния път ме попита дали съм с направление, което значи че може да е и по-малко от 15лв. ако си със с направление. Мисля следващият път да взема и пак ще пиша колко ми е взел. Иначе съм доволна. Лечението ми е вече от два месеца и има резултати, но май ще трябва още бъркани кремчета докато постигна максимални резултати  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 735
Дайте и малко цени,моля...

На мен ми взимат 28лв за почистване в кабинета на д-р Тачева като лечението ми в пубертетските години беше с готова козметика от аптеки или от нея си взимах това, което ми изписваше, тъй като и те имат кремчета. Даваха ми мостри много пъти преди да се спрем на продукт. Сега не се налага да слагам нищо повече от обикновен лек крем на лицето си и да ходя от време на време на почистване. Когато започнах да посещавам кабинета с проблемите, които имах ходех всеки месец по веднъж, но сега съм много нередовна, защото нямам време  Sad Иначе имам ли време и $ гледам да ходя често-това си е една прекрасна поддръжка на лицето, която си струва инвестицията. Сега имам страшно чиста и гладка кожа и пъпки ми излизат 1-2 пъти годишно, а бях страшна в лицето повярвайте ми!!!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 967
И аз искам повече инфо за д-р Мая Тачева Simple Smile

# 12
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
nanndi,по горе е дала и телефон ,но...ето и още:

http://www.mvmcosmetics.com/  Hug
Аз май ще атакувам... Wink

# 13
  • Мнения: 3 794
Записах си час при д-р Тачева за другия вторник. Цената за прегледа е 20лв. Дано да се преборим с моят проблем...толкова се надявам. Ще пиша след прегледа как е минало и какво ми е предписала. nanndi, благодаря !

# 14
  • София
  • Мнения: 2 967
Пиши Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт