Въпрос относно един продукт

  • 847
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
не знам как се казва,но съм виждала в Техномаркет един продукт с няколко приставки ,за премахване на малки косъмчета като вежди,мустаци и тем подобни.На ток е.
Та въпросът ми е,доволни ли сте и има ли ефект,лесно ли е за ползване?

Мерси Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 243
Сигурно става въпрос за електрическа пинсета.  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 596
Да може би,
дали е добра?

# 3
  • Мнения: 1 243
Да може би,
дали е добра?

Ами ако е като това, се съмнявам.
http://www.get.bg/catalog/product_reviews_info.php?products_id=1 … p;reviews_id=5151

Зависи на каква цена е явно, тази пинсета по-горе е съвсем обикновена, с огледалце към нея. Доколкото знам има и едни по-скъпи, които с ел. импулс премахват луковичката на косъма или както там се нарича...Но предполагам те са професионални, не съм виждала да се продават такива. Tired

# 4
  • DE
  • Мнения: 967
Една позната си купи - не е доволна!

# 5
  • Мнения: 776
Да не би да става въпрос за тример за почистване на вежди и косъмчета от носа? Рекламират го към самобръсначката Kleen Kut по телешоповете? newsm78 А в един от последните каталозите на Oriflame го има и в дамска версия Rolling Eyes Не мога да постна снимка, съжалявам, но ако става въпрос за този продукт, някои от близките ми хора ползват и са доволни!

# 6
  • Мнения: 1 243
Да не би да става въпрос за тример за почистване на вежди и косъмчета от носа? Рекламират го към самобръсначката Kleen Kut по телешоповете? newsm78 А в един от последните каталозите на Oriflame го има и в дамска версия Rolling Eyes Не мога да постна снимка, съжалявам, но ако става въпрос за този продукт, някои от близките ми хора ползват и са доволни!

Ама това е като самобръсначка, или по-точно подстригва косъмчетата. Представям си как ще изглеждат подстригани космите над горната устна и веждите.  ooooh! Не мисля, че става ? за това.

# 7
  • Мнения: 410
Ама това е като самобръсначка, или по-точно подстригва косъмчетата. Представям си как ще изглеждат подстригани космите над горната устна и веждите.  ooooh! Не мисля, че става ? за това.
Ако става въпрос за тример аз съм много доволна и го ползвам за подстригване точно на горна устна. Правя фотоепилация и е недопустимо да се скубят космите. Така, че този вариант ме устройва. Мисля, че по принцип основното предназначение на дамският тример е бикини зоната.

# 8
  • Мнения: 776
Да не би да става въпрос за тример за почистване на вежди и косъмчета от носа? Рекламират го към самобръсначката Kleen Kut по телешоповете? newsm78 А в един от последните каталозите на Oriflame го има и в дамска версия Rolling Eyes Не мога да постна снимка, съжалявам, но ако става въпрос за този продукт, някои от близките ми хора ползват и са доволни!

Ама това е като самобръсначка, или по-точно подстригва косъмчетата. Представям си как ще изглеждат подстригани космите над горната устна и веждите.  ooooh! Не мисля, че става ? за това.

Някои жени използват дамският пример и за горна устна, аз лично познавам такива, така че е напълно възможно! Въпрос на личен избор! Wink

Общи условия

Активация на акаунт