Болка в гърдата

  • 393
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 400
Преди 6- 7 години имах бучки....дълга история.Сега отново на същото място има болка,но не напипвам бучки .Горе долу по това време почнах да давам на бебка пюре та се чудя дали не е от  неизсуканата кърма, но пък не вдигам температура и боли само едната гърда newsm78
Бихте ли споделили като въведохте хранене с пюре имахте ли подобни проблеми?Изобщо как протече при вас цялата процедура със храненията.До сега съм давала на бебка да суче когато си поиска  и по  тая причина ме дърпаше през 1.5 -2 часа.Сега обаче като си хапне пюре не ме търси поне 3-4 часа даже до скоро умишлено и давах само по няколко лъжички/за да не се засища/ но вече си иска повече и плаче.
Възможно ли е да е от сутиена ,но до сега не ми е правил проблем?Не знам какво да правя и съм уплашена  и притеснена .

# 1
  • Мнения: 2 829
Не е нормално да имаш болки в гърдата-не знам каква е причината, но според мен започвай да пиеш лецитин, да слагаш топли компреси преди кърмене, да кърмиш по-честичко и предимно от тази гърда и т.н.
Вероятно е запушване още в самото начало-гледай да го ликвидираш преди да ти докара по-сериозни проблеми!

Общи условия

Активация на акаунт