Още една объркана история,молеща за мнения...

  • 2 117
  • 15
  •   1
Отговори
Влизам така,регистрирана съм/много малко позната/,но така ми е по-малко срамно от мен си.Много бих се радвала да прочета вашето виждане за моята история.Благодаря предварително!
Семеен живот/без подпис/ над 10 години,жестоко предателство/жена/,прошка,много по жестоко предателство/пак жени/,край.Болка,болка,болка...Нова връзка,надежда,радост в очите.Все още първи срещи,тръпки...но...мисля,че нещо не е наред.Обяснението пред мен от него беше-разведен от 3 години,има син.До тук добре,но няколко вечери невдигане на телефона и обаждане след малко,няколко провалени срещи с извинение,,имам спешна работа" загнездиха в мен усещането,че аз причинявам на някоя жена,това,което причиниха на мен и което НЕ ПРИЕМАМ!Никога няма да тръгна с женен мъж,това не е приемливо за мен,но какво да направя?Да поискам извлечение от съдебното дело за развод ли за да съм сигурна или да му вярвам?Ами ако една жена страда заради мен?Ами ако някоя чете сега моите смс-и?Да изчакам докато разбера със сигурност?Ами аз вече излизам с него,а и как да разбера,ако не излизам?
Страх ме е...
Не искам да се изкарам ангел небесен,не искам да ме хвалите...искам съвет,объркана съм.

# 1
  • Мнения: 911
не се шашкай!  Naughty

и не мисли, че можеш да разбереш истината, ако той не реши да ти я каже! каквито и бракоразводни хартии да размаха, това никак не може да те успокои, че не си "оная" - другата. ми той може да си живее "семейно" както ти си живяла 10 години без подпис - какъв документ да му поискаш за края на такова съжителство?

въобще - много си объркана. успокой се и си излизай с въпросния човек, ако ти е интересен, но не му се доверявай, след като интуицията ти подсказва това! просто си имай едно на ум!

# 2
Аз знам как боли когато някой мъж реши да си го размахва на мегдана.Не искам друга да страда така,а ако страда заради мен не знам как бих си го простила.Благодаря ти Траяна,вдъхваш ми вяра в мене си.

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
не се шашкай!  Naughty

и не мисли, че можеш да разбереш истината, ако той не реши да ти я каже! каквито и бракоразводни хартии да размаха, това никак не може да те успокои, че не си "оная" - другата. ми той може да си живее "семейно" както ти си живяла 10 години без подпис - какъв документ да му поискаш за края на такова съжителство?

въобще - много си объркана. успокой се и си излизай с въпросния човек, ако ти е интересен, но не му се доверявай, след като интуицията ти подсказва това! просто си имай едно на ум!

подкрепям
излизай докато го разбереш...евентуално

# 4
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И аз мисля като момичетата -излизай и разбери истината Naughty.Ако се разделите и след време разбереш ,че не си била права относно него,може би ще те е яд повече на пропуснатият шан Thinking.Но.....ако си ;оная другата;-бягай надалече,докато още можеш ......

# 5
  • Мнения: 515
 .Но.....ако си ;оная другата;-бягай надалече,докато още можеш ......
Подкрепям!!!!!!!!бягай далече,не наранявай някоя друга жена,още по лошо ДЕЦА!!!!!!

# 6
  • Мнения: 125
Защо реши непременно, че е женен?
Може да има друга (от скорошна връзка) жена и да не е семеен. Тогава кой има първенство? Въобще това са сложни неща. Познавам мъж, който така избираше между две жени. Никаква аналогия не правя. Но с брак/без брак-каква е разликата? Най-добрата ми приятелка е във връзка по-дълга от моя просъществувал брак.
Изчакай, гледай по-спокойно на нещата, ако някой ти чете смс-ите, ще разбереш, на този етап вярваш на него с едно наум, но не бъди и мнителна.
Може да е до човека, не до жена, свързана с него.
И ако някой реши да си го развява, той ще го направи така или иначе, с теб или без теб.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Аз знам как боли когато някой мъж реши да си го размахва на мегдана.

Ако някой мъж реши да си го размахва на мегдана... Това, че ще го изгониш от твоя двор няма да промени желанието му.  Whistling

Аз бих го питала направо: Женен ли си, защото така и така?

И изобщо не разбирам женската логика и женските действия, които са все едни такива завоалирани и колебливи... Ма той няма да ми каже, ма той ще излъже... За мен това си е страх от отговора. Аз питам направо: Изневери ли ми? Обичаш ли ме? Обичаш ли другата? и пр. и прочие и до сега ни един мъж не е успял да ме излъже. А някои дори и не опитват...

Има толкова много неща, по които можеш да хванеш един мъж дали живее с жена, пък и с дете съвсем... Пусни ме в колата му /ако има/ и аз ще ти дам отговора за 2 мин. точно.

# 8
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Иса,ти не си за адвокат,а направо,за оперативното издирване на МВР Crazy(бившият ми мъж е там),добра комбина ще сте,и той е юрист  Peace Hug

# 9
  • Мнения: 515
Има толкова много неща, по които можеш да хванеш един мъж дали живее с жена, пък и с дете съвсем... Пусни ме в колата му /ако има/ и аз ще ти дам отговора за 2 мин. точно.
И аз съм така ,след 2 мин ще знаеш отговора.И аз  питам смело и направо(друг е въпроса дали го приемам),но жените сме си такива в името на децата сме способни да живеем дори с болка и изневяра

# 10
  • София
  • Мнения: 6 999
...но жените сме си такива в името на децата сме способни да живеем дори с болка и изневяра

Не мисля така... не е в името на децата. Просто обичаме да ни лъжат или по-скоро да се самозаблуждаваме.  Tired За съжаление.
И мъжете де... всички, които обичат го правят и съвсем не мисля, че е в името на децата.  Naughty
А около мен как го виждам това на живо...

Ядосаха ме по тел. та забравих да дам пример: "В колата пълно с бонбони или със знаменца от Макдоналдс, но какво пък... може да вози племениците си или той да обича бонбони." Винаги може да има и друго обяснение, но ако не ми вдигнат тел. и ми се обадят след малко бих се извинила, че го безпокоя и попитала: "Извинявай, в неудобен момент ли звъннах?" Ако 5 пъти ми мъка по тел. или все е в банята...извода, че лъже се налага от самосебе си без да съм Шерлок Холмс.
А изневяра бих простила, но да ме лъготят - не.

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 12:14 от Isa

# 11
Повярвайте ми,не съм човек,който не пита.По скоро сте прави за мнителна,мисля,че съм такава.За сега мисля да приема съвета ви да продължа с излизането,едното на ум е повече от ясно.От колата му няма как да разбера,нищо в нея не потвърждава или отхвърля моите терзания.Детето е голямо/аз не съм първа младост-на 35 съм,трудно ще закача 20 годишен/
В лъжа не съм го хващала,но отклонява зададени въпроси,признавам му,че го прави с финес.
Много е скорощна цялата история,за сега са само няколко разговора отпосле,въпроси без отговор и ,,много работа" при 2-3 уговорки.Ще приема,че е така,както ми се казва.

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Повярвайте ми,не съм човек,който не пита.По скоро сте прави за мнителна,мисля,че съм такава.За сега мисля да приема съвета ви да продължа с излизането,едното на ум е повече от ясно.От колата му няма как да разбера,нищо в нея не потвърждава или отхвърля моите терзания.Детето е голямо/аз не съм първа младост-на 35 съм,трудно ще закача 20 годишен/
В лъжа не съм го хващала,но отклонява зададени въпроси,признавам му,че го прави с финес.
Много е скорощна цялата история,за сега са само няколко разговора отпосле,въпроси без отговор и ,,много работа" при 2-3 уговорки.Ще приема,че е така,както ми се казва.


не го приемай...ако сега го приемеш и продължите - после какво ще правиш?
един-два пъти работа - да, но след това - чао бамбино, аз да не съм играчка - айде а срещо, ууупс сори не става.
сядам и му аявявам - "или точно ми определи ден - може и веднъж на две с еедмици, ама да няма промени или ..."
ноо това съм аз
аама от сега при ухажването ако почнете с отмятаници, не знам за после...

а за подозренията - ми то отношението му с повод или без /др жена/ не е много готино...та затова повече помисли...другото посвле ще го мислиш

успех

# 13
  • Мнения: 911
...
а за подозренията - ми то отношението му с повод или без /др жена/ не е много готино...та затова повече помисли...другото после ще го мислиш

успех

по-скоро над това помисли!
и не се самонавивай с мъдрости като "ама той сега е плах, ама да не го стресна, ама тъй, ама инак..."
той като увърта и шикалкави в самото начало... newsm78
макар че аз съм последният човек, който трябва да ти дава такъв съвет (щото толкова пъти съм постъпвала безобразно по отношение на себе си и съм се залъгвала, че го правя за добро!)

абе, не се навивай много за тази "връзка", пък ако излезе нещо читаво - добре дошло - ще се изненадаме приятно всички  Heart Eyes вместо да се разочароваме (за пореден път!)

# 14
  • София
  • Мнения: 589
До тук добре,но няколко вечери невдигане на телефона и обаждане след малко,няколко провалени срещи с извинение,,имам спешна работа" загнездиха в мен усещането,че аз причинявам на някоя жена,това,което причиниха на мен и което НЕ ПРИЕМАМ!

А когато е стеб винаги ли си вдига телефона??????????????И винаги ли му звъни или не звъни.Може би е изклю4ен без звук  да звъни.Това забелязала ли си го????????

Общи условия

Активация на акаунт