На какъв интервал от време усещате движенията на бебо?

  • 1 497
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 325
ПРИ МЕН ВСЕКИ ДЕН Е РАЗЛИЧНО!КАКТО И СИЛАТА НА РИТНИЧЕТАТА ЕДИН ДЕН ЧУВСТВАМ ЯКИ РИТНИЦИ А ДРУГ САМО ДВИЖЕНИЯ.НАЙ ГОЛЕМИЯТ ИНТЕРВАЛ МЕЖДУ ДВИЖЕНИЯТА МИ Е БИЛ 3-4 ЧАСА.ДАЛИ ТОВА Е НОРМАЛНО?

# 1
  • Мнения: 4 111
О, нормално е, да. При нас е имало и по-големи интервали, през които не съм усещала ритничета.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 677
Нормално е.
Имало е дни, в които не съм го усещала, както и такива, в които не се е спирал.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 588
Нормално е.
 Имало е дни в които почти не см го усещала и други, в които е бил по-активен, но никога не съм засичала на колко време рита.  Simple Smile

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нормално е.
 Имало е дни в които почти не см го усещала и други, в които е бил по-активен, но никога не съм засичала на колко време рита.  Simple Smile
Peace

# 5
  • Мнения: 2 616
Строго индивидуално е, зависи от характера и темперамента на бебето. Не се притеснявай, важното е да го усещаш всеки ден.

# 6
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз го усещам всеки ден и дори се притеснявам, че е много активно и направо се чудя кога спи това дете Rolling Eyes

# 7
Аз го усещам всеки ден и дори се притеснявам, че е много активно и направо се чудя кога спи това дете Rolling Eyes

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз го усещам всеки ден и дори се притеснявам, че е много активно и направо се чудя кога спи това дете Rolling Eyes
нека шава да знаеш, че си е на мястото живо и здраво.
отдавна съм установила, че това че спи не му пречи да шава.
Само се чудя с кой се бие на сън newsm78 hahaha Joy

# 9
  • Мнения: 1 114
Всеки ден беше различно. Веднъж цял следобяд не я усетих и се бях шашнала. Пробвах всичко което бях прочела, да пия течности и да лягам на страни, побутвах корема, почуквах и нищо... По едно време като ме ритна това дете, имах чувство че ще пробие корема Laughing Ама пък така се зарадвах, че всичко е наред.

# 10
  • Мнения: 781
Ами моето бебе май не е от най-активните в такъв случай щом говорите за часове, аз с дни не усещам бебока и сериозно се притеснявам до момента в който не ме шутира здраво та чак коремчето ми подскача. Явно всичко си зависи от самото бебе, база за сравнение има много, но не мисля че е правилно да се притесниш ако друго бебе рита повече или по-малко

# 11
  • Мнения: 4 398
и аз задавах този въпрос и акушерките ми казаха че правило няма горе долу на 6 часа

# 12
Строго индивидуално е, зависи от характера и темперамента на бебето. Не се притеснявай, важното е да го усещаш всеки ден.
Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Всяко бебе е различно,  Wink баткото изобщо не е блъскал така, а сега бебка е като каратиска,   girluuне спира  Confused Буди ме и вечер дори  newsm78 с движения...Предполагам от позицията на бебока зависи повече или по-малкото шаване, в по-големите месеци ,като няма място не  шават така буйно...ама знае ли човек newsm78

# 14
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не се притеснявай, нормално е.

Общи условия

Активация на акаунт