коричка хляб или бисквитка

  • 3 519
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Много се изкушавам да дам на бебето да си лигави коричка или бисквитка - на 7 м. е. Откачена ли е идеята?

# 1
  • Мнения: 27 524
Не е откачена, но не е належаща. Глутен е добре да се даде на бебето след 8 навършени месеца, така че засега може да се въздържиш или да й вземеш безглутенови бисквити  Peace
Синът ми се давеше страшно до година и половина от подобни предложения  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 298
На 7 месеца дъщеря ми ядеше бисквити без глутен. Омекваха бързо в устата и рядко се давеше.
Хляб започна да яде към 8 месец. Внимавах коричките да не са прекалено твърди и хляба да не е бял. Laughing

# 3
  • Мнения: 4 784
От осмия започнах да му давам бисквитка и хляб, но от хляба се давеше, а бебешките бисквитки, които му давах са на Алете за след 6м. Много съм доволна от тези бисквитки. Чрез тях въведох глутена, а се и разтапят в устата на бебо и не се давеше като с хляба.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
Не съм давала нито бисквитки, нито корички, нито солети. Нищо за гризане. Не виждах смисъл или причина да го правя.  Confused

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Предложих към 10я месец.

# 6
  • Мнения: 887
Не смятам, че идеята ти е откачена. Аз обаче се страхувах да не се задави (както всички майки) и започнах да давам такива неща след 10 месец.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Не съм давала нито бисквитки, нито корички, нито солети. Нищо за гризане. Не виждах смисъл или причина да го правя.  Confused
Peace

# 8
  • Мнения: 1 984
Не съм давала нито бисквитки, нито корички, нито солети. Нищо за гризане. Не виждах смисъл или причина да го правя.  Confused
и аз така...

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 891
Аз дадох към годинката бисквитки да си гризка като станата 4 зъба,иначе се давеше.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Не съм давала нито бисквитки, нито корички, нито солети. Нищо за гризане. Не виждах смисъл или причина да го правя.  Confused

През ум не ми беше минавало!

# 11
  • Мнения: 63
За първи първи път му дадох на 8 месеца бисквитка-плазмон!

# 12
  • Мнения: 753
според мен е нормална идеята, прескочили сте 6 месеца, можеш да опиташ и с бисквите без глутен, ако държиш да не даваш глутен до по дълго време....моето дете премина на глутен след навършени 6 месеца Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз й давам по малко хляб и бисквити от време на време,но още не смея да й ги давам в ръка.Опасявам се,че може да отхапе много голямо парче и да се задави.

# 14
  • Мнения: 669
от 7-мия месец му давах да си гризка  бисквити на плазмон,но хляба не може да го сдъвче и се дави

Общи условия

Активация на акаунт