Да се снимаш всеки ден в продължение на 8 години!

  • 2 840
  • 43
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ей те това е постоянство. Да се снимаш в продължение на 8 години и после да си направиш филмче като това.
ЦъК

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Хаха, много е интересно
Ама какво хубаво момче беше, какъв ... стана  Rolling Eyes
Най-много ми харесва как му расте косата и в един момент, като се подстриже става пак къса.

# 2
  • Мнения: 794
Абсолютен психопат  Crazy

# 3
  • Мнения: 871
Гледам пада си по червени фланелки Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
Тези снимки не са направени в продължение на 8г. Като изключим, че са му расли косата и брадата (за което не трябва чак толкова много време) и понякога се появява с очила, не мисля, че се е променил особено.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 941
Тези снимки не са направени в продължение на 8г. Като изключим, че са му расли косата и брадата (за което не трябва чак толкова много време) и понякога се появява с очила, не мисля, че се е променил особено.
Абсолютно!

# 6
  • Мнения: 2 386
Истина или не, не знам.

Знам, че първоначално се изкефих на идеята и ми се прииска и аз да го направя.....
Но после ми стана много мъчно- все едно времето/животът го блъска и убива малко по малко.....
Извинете, отивам да пийна един ром.  Embarassed Laughing

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Хареса ми Simple Smile И е много симпатичен. Особено 3/4 от филма, където вече е възмъжал, но все още не е обрасъл с муста и брадаци Simple Smile
А аз мисля, че поне няколко години са правени снимките наистина - много се изменя лицето му от момче на мъж. Отчетете, все пак, че коса и брада не растат толкова бързо.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Тези снимки не са направени в продължение на 8г. Като изключим, че са му расли косата и брадата (за което не трябва чак толкова много време) и понякога се появява с очила, не мисля, че се е променил особено.
Много си убедена, да не би да имаш от някъде тайна информация или просто си много наблюдателна  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 15 198
Убедена не съм, но, като гледам, и убедителна също не съм.  Laughing
Иначе трябваше всички да ме цитирате и да слагате по едно  Peace.

8 години са много. Хората обикновено се променят доста за толкова време. Според мен този момък не е мръднал кой знае колко. Няколко години-да, но 8-не. Така ми се струва.

# 10
# 11
  • Мнения: 1 216
Велико е!!!
Поздравления за находката, Аетера!!!

# 12
  • Мнения: 10 758
Що ли не виждам нищо ненормално Thinking

# 13
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И на мен ми хареса. Много е забавно. Пича също е готин

# 14
  • Мнения: 1 250
Защо ненормалници? На това момче, първото, даже етикет изрод са му лепнали. А е толкова симпатичен. Идеята е много хубава.

Общи условия

Активация на акаунт