прощъпулник - помагайте

  • 834
  • 6
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
Моето слънчице проходи на 28 октомври, ще правим прощъпулник. Там е работата, че не знам как се прави. Дайте ми идеи за предмети - аз щ сложа пара, банкнота, книга, молив, мед.слушалки, глобус, една малка цигулка-играчка - за това се сещам. Трябва ли всички предмети да са непознати за детето, защото съм чувала, че то хваща само познатите неща?

# 1
  • Мнения: 2 908
Не знам,ама си мисля,че е желателно да са непознати-моята като си види познатите работи и хваща непознатите,защото са и по-интересни.Аз ще чакам с прощъпулника още поне месец. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 261
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/286/60/
 Wink
Между другото моите синковци и двамата се залепиха първо за черпака. Колкото и непознати да им бяха всички предмети. Просто той се оказа най-лъскав май.

# 3
  • Мнения: 690
Аз сложих и познати и непознати неща - той поразгледа и накрая гепи голямата дървена лъжица  hahaha Според свекито ще гребе с голямата лъжица от живота....

Иначе това което бях наредила можеш да видисх тук:
http://istratkovapetya.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_album … 4&id=IMG_1804

# 4
  • Мнения: 729
Трябва да наредиш само познати или само непознати предмети.Мойта щерка се хвана за химикалката.А толкова по-интересни неща имаше пред нея....

# 5
  • Мнения: 337
Преди да започнеш, гледай да си нахранила девойчето, защото ако е гладна ще се хване първо за питата - големият ми синковец така направи. newsm62

# 6
  • Мнения: 24 467
Моето слънчице проходи на 28 октомври, ще правим прощъпулник. Там е работата, че не знам как се прави. Дайте ми идеи за предмети - аз щ сложа пара, банкнота, книга, молив, мед.слушалки, глобус, една малка цигулка-играчка - за това се сещам. Трябва ли всички предмети да са непознати за детето, защото съм чувала, че то хваща само познатите неща?

Правили сме го за майтап, става по- весело. Слагаме много неща, за да има избор и за да има на какво да се посмеем истински, не подбираме само желани предмети, тъй като определено не вярваме в това. Значи салагали сме освен стандартните книги, топки, ключове за кола, телефони и шише с уиски, пищов /детски, де/, банкнота, тенджера и др. щуротии. Големият синковец, макар че имаше и книжки и химикалки, се насочи и грабна и двете- една книжка и една химикалка, макар че имаше и непознати неща. Малкият пък набута веднага ключовете от колата и телефона на баща си, макар че си е играл и с двете неща, особено с ключовете от колата, но той от 11 месечна възраст повтаря все "кола, кола", "уъм" /камион/, "бус", "пуф-паф", даже и на сън за коли бълнува, с коли играе, коли кара, за коли живее.
Въобще може да стане весело. Честит рожден ден желая на дребосъчето /нали беше утре/ и да се "хване" за това, което един ден може наистина да прави с удоволствие и да се издържа спокойно от него.

Общи условия

Активация на акаунт