Дайте съвет след 1,6м не съм кърмила гърдите взеха да отделят мляко

  • 721
  • 3
  •   1
Отговори
Кажете какво да правя преди 1,6м спрях да кърмя и сега гърдите взеха да ми отделят по една две капки кърма направо съм застреляна, казаха ми че това е нормално но все пак искам да чуя и други мнения . Thinking

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз кърмих 1 година и 6 месеца. После спирах кърмата си /опитах от хапчета до бабини лекове/ още 2 години. Вече са минали 11 години от както съм родила и гърдите ми винаги отделят по 5-6 капки кърма. И като казвам кърма, съм абсолютно точна, защото на всеки 6 месеца ходя на мамолог, който освен ултразвук на гърди ми взима и секрет за изследване. Така, че мога да те посъветвам да се обърнеш на лекар, който да те прегледа и успокои, за да несе притесняваш повече.

# 2
  • София
  • Мнения: 84
На мен ми се случи същото, 1 година след като спрях да кърмя. И точно 1 ден преди записания ми предварително час за мамолог. Разпитах я подробно - каза че се случва често при жени, които са кърмили доста време, но не достатъчно дълго(аз кърмих до 1 година) и които не са използвали медикаменти за спирането на кърмата. Каза, че би могла да ми предпише такива, защото проблема е хормонален, но като и казах, че правя опити за второ дете се отказа, за да не ми се "разбъркат" хормоните. Правих си изследване на пролактина - беше си ок. Премина от самосебе си, за няколко месеца обаче..

# 3
 LaughingБлагодаряви момичета наистина ме успокоихте .Да и аз като козвам карма имам това точно предвид .

Общи условия

Активация на акаунт