Боя за сладки

  • 12 723
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Преди време бях чела подобна тема, но сега много ми трябва сладкарска боя, а не мога да намеря.
Моля Ви, споделете Вие откъде последно купихте ?

# 1
  • Мнения: 1 796
Последно купих в петък от магазин 345 - Мисля, че М_Е_Г_И ме посъветва да купя от там! Simple Smile 1.16 лв. струваха 4 цвята! Simple Smile

Можеш да прочетеш повече мнения относно тези бои в темата за тортите! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 581
Много ти благодаря, вече си имам боя  Hug

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 09:23 от breeze

# 3
  • София
  • Мнения: 478
 Praynigмомичета никъде не мога да намеря такава боя, а дори в 345 Praynigосвен боя искам и разни неща като подложки, перлички и т.н. въобше от къде си намирате всичката украса за сладки и торти. Невероятни красоти сте сътворили. Прегледах няколко теми за торти, но не намерих нищо newsm78

# 4
  • Мнения: 491
Praynigмомичета никъде не мога да намеря такава боя, а дори в 345 Praynigосвен боя искам и разни неща като подложки, перлички и т.н. въобше от къде си намирате всичката украса за сладки и торти. Невероятни красоти сте сътворили. Прегледах няколко теми за торти, но не намерих нищо newsm78

И аз искам да попитам това :/ Ако някой знае откъде може да се купи във Варна. Но в краен случай и в София ме устройва.  newsm78 Praynig Praynig Praynig

# 5
# 6
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Praynigмомичета никъде не мога да намеря такава боя, а дори в 345 Praynigосвен боя искам и разни неща като подложки, перлички и т.н. въобше от къде си намирате всичката украса за сладки и торти. Невероятни красоти сте сътворили. Прегледах няколко теми за торти, но не намерих нищо newsm78


МОмичета прочетете първият пост в темата за тортите, там е написано всичко. Колкото за украсите повечето неща си правим сами, купуваме си по-скоро материали за изработката им.

# 7
  • Мнения: 581
На мен ми я купи колежка от 345, но беше преди месец.

# 8
  • София
  • Мнения: 478
Praynigмомичета никъде не мога да намеря такава боя, а дори в 345 Praynigосвен боя искам и разни неща като подложки, перлички и т.н. въобше от къде си намирате всичката украса за сладки и торти. Невероятни красоти сте сътворили. Прегледах няколко теми за торти, но не намерих нищо newsm78


МОмичета прочетете първият пост в темата за тортите, там е написано всичко. Колкото за украсите повечето неща си правим сами, купуваме си по-скоро материали за изработката им.

Благодаря HugСъжалявам, но малко трудно се ориентирам във форума, защото е огромен... EmbarassedНе мога да се въздържа да не кажа, че сладките от аватара са прекрасни...ти ли си ги правила?

Днес успях да намеря боя за сладки в 345...Предният път когато търсих явно е била свършила. Тези дни ще посетя и другите посочени магазинчета. Съжалявам,но ще ползвам пак тази тема за да попитам конкретно от къде мога да си купя перлички за украса...от тези беличките или сребристите. Сега ще разгледам по - подбробно и темата за тортите за да видя какво ми е убягнало Embarassed

# 9
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Благодаря HugСъжалявам, но малко трудно се ориентирам във форума, защото е огромен... EmbarassedНе мога да се въздържа да не кажа, че сладките от аватара са прекрасни...ти ли си ги правила?

Днес успях да намеря боя за сладки в 345...Предният път когато търсих явно е била свършила. Тези дни ще посетя и другите посочени магазинчета. Съжалявам,но ще ползвам пак тази тема за да попитам конкретно от къде мога да си купя перлички за украса...от тези беличките или сребристите. Сега ще разгледам по - подбробно и темата за тортите за да видя какво ми е убягнало Embarassed

Да, разбирам объркването - ето адреса на една сладкарска борса в София -  кв. Редута, ул. "Кадемлия" #6 - отива се с автобус 72, обръща зад хотел Плиска


Точно в темата за тортите се дискутират и откъде и какво да се купи. Темата е тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=248176.0

И да, сладките съм ги правила аз - това са меденки. в тази тем ана 18 страница има рецепта и разяснения - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240784.0

Успех!  bouquet

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 09:01 от natalyna

# 10
  • София
  • Мнения: 478
natalyna, Благодаря ти  Hug

# 11
  • Мнения: 1 272
Перлички и разни интересни неща за украси има в супермаркети ХИТ и в Кауфланд Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 478
Перлички и разни интересни неща за украси има в супермаркети ХИТ и в Кауфланд Peace

в Кауфланд няма перлички Cry Вчера проверих в този в Дружба Sad Днес ще видя в Хит и ако не утре отивам до борсата в Редута  Rolling Eyes А Хит къде горе - долу да ги търся...

# 13
  • Мнения: 1 272
А Хит къде горе - долу да ги търся...
Мисля, че бяха някъде при нишестетата и сладкарските подправки.

# 14
  • София
  • Мнения: 478
А Хит къде горе - долу да ги търся...
Мисля, че бяха някъде при нишестетата и сладкарските подправки.

Благодаря  Hug Отидох в ХИТ и ги намерих бели и цветни перлички Hug

Общи условия

Активация на акаунт