Електронна игра с "клечка" ... ?

  • 8 747
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 839
Мами на 5-6-7-8 годишни деца, помагайте.
Лятото, когато децата бяха в Трявна с майка ми, някое от момиченцата в хотела е имало някаква електронна игра, която дъщеря ми сега иска от Дядо Коледа.
Ок, ама аз не знам коя може да е тази електронна игра  Rolling Eyes
Това което ми дава като описание е, че има екран, има клечка с която се натиска той, розова е. ПОнякога ми казва, че имала капак играта.
От майка ми описанието е още по-постно  Tired
Помагайте да разбера каква е "играта на Сара"   Praynig

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 22:15 от DiVA

# 1
  • Мнения: 2 839
Отговарям си сама, защото го открих.
Става дума за Nintendo DS

Обаче тя на 4г. определено е малка за това.

Променям въпроса - има ли нещо подобно, подходящо за 4-5 годишни???

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Тькмо щях да ти пиша, че става вьпрос за Нинтендо ДС  Peace
Моята щерка от един месец е с такава. Преди това имахме по-опростен модел на Нинтендо, без "клечка"  Laughing Дьщеря ми точно малко преди да навьрши 4 год се беше затрьшкала за такава игра и й подарихме за именния й ден. Вьобще не вярвах, че ще се справи, обаче ни скри шапките - купихме й и три дискети да си ги сменя /Шрек тогава й беше любима/ и дори ме научи и мен на кое ниво какво се прави. Така че си е до дете. Аз сьм по-доволна сега, защото с Нинтендото спасявам проблема с компютьрните игри, засега не й разрешавам / изключение е Буквенката/

# 3
  • Мнения: 2 839
Soff, благодаря  Hug
Аз доста напреднах в "матряла"  Laughing
Първо тръгнах и аз да търся Нинтендо за по-малки, но се оказа, че най-важното изискване е да има клечка!  Laughing
Taка, че засега съм се спряла на този вариант.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Mоля, моля  Simple Smile
Изглежда много сладурска

# 5
  • Мнения: 1 100
Отговарям си сама, защото го открих.
Става дума за Nintendo DS

Обаче тя на 4г. определено е малка за това.

Променям въпроса - има ли нещо подобно, подходящо за 4-5 годишни???


http://www.mvnet.fi/kuvat/konsolit/koneetjalogot/nintendo_ds_konsoli_iso.jpg

Ние имаме такова. Може и с пръсти да се играе, не само с клечка.
Мисля, че имаше вградени някакви игри, които са лесни. Например: да махнеш всички листенца на едно цветенце, то е елементарно, но много сладко. Имаше и други, но забравих. Отдавна не ми се е мяркало това чудо пред погледа.

# 6
  • Мнения: 1 640
Откъде се купуват такива игри? /Идея нямам,нито съм играла някога на подобни,та затова ме извинете./

# 7
  • Мнения: 2 839
В Ebay има.

# 8
  • Мнения: 21
Мисля, че това е точно описваната от дъщеря ти игра:
http://www.kidoh.de/artikel.php?mode=art_det&artikelnummer=7 … 95b3d3e8a0c7007d6

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 15:26 от doreen

# 9
  • София
  • Мнения: 227
Откъде се купуват такива игри? /Идея нямам,нито съм играла някога на подобни,та затова ме извинете./
Ние избрахме и купихме  от
http://www.plesio.bg/product.php?product_id=229508&section_id=1266
но и в други магазини за техника има. В същите магазини обикновено продават и касетки с  различни игри.

# 10
  • Мнения: 2 839
Нинтендото го има в Плесио, но това което аз избрах - не.
Нинтендото го дават за възраст 6+, няма да дам толкова пари за нещо неподходящо за възраста  Crossing Arms
Синът ми естествено също иска елекронна игра  Laughing Определено ще купувам 2  Leapster-а  Laughing

# 11
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Diva не си мисли 4е е за 6 +  - има игри които стават и за съвсем малки деца- има барбита които само се обли4ат и събли4ат , и доста игри за 3+  . дъщеря ми също я видя от една кака и сега искам та искам - ве4е половин година - бяхме решили да я купим за 4-я рожден ден , но до март месец детето не може да 4ака . конкретно съм се спряла на една игра в която се отглеждат ку4енца- не е за малко дете защото има много 4етене , но ще играем 2-те (тя сама си я поиска - много и харесва да го гали и разхожда и да му хвърля разни неща и за времето в което и бяха оставили играта се нау4и да си влиза в менюто да си вади игра4ки и т.н. - аз гледах като втрещена - ама си е така децата у4ат бързо )
ето я конкретната игра  , има и за котета такава май и за кон4ета

 и карттинки от играта http://es.videogames.games.yahoo.com/especiales/nintendogs.html

# 12
  • Spain
  • Мнения: 3 750
а и забравих 4е моя позната има такава откак дъщеря и е на 3 - защото баткото имаше и се караха та купи и на дъщеря си - детето се справя с играта превъзходно - едини принцеси , едни барбита и Поли-та . ....
за Плесио  - много е хубаво това което си си харесала но пове4е от 10 игри  за него незнам дали има  - но разбира се ти си знаеш кое е добро за детето ти .
 тук при нас продават "пакети" - имам предвид ако решиш да купиш се оглеждаи - нинтендото  + подарък  1 или 2 игри .

# 13
  • Мнения: 2 839
Да, кучешката игра я дават 3+  Thinking
Ок, пак сменям стратегията, започвам да търся игри за 3+ за Нинтендо, да видя струва ли си нея да купувам  Laughing

Плесио е магазин за компютри  Wink Това което бях харесала се казва Leapster. То пък има предимство, че може да се вкл. в ТВ, има и образователни игри.
Хъх  Tired

# 14
  • Spain
  • Мнения: 3 750
тъи де за Leapster става6е въпрос  Wink
 като цяло продуктите на leap frog  са малко (много ме кефят например интерактивните книги но съм виждала само 4-5 приказки за тях ). или пък тези игри за телевизорите- и пак само 5-6 игри , а цената не е никак малка

Общи условия

Активация на акаунт