за памперсите

  • 1 333
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 437
Вики е 13 кг. Ползвахме Памперс - стягаше й на крачетата. Минах на Либеро, но от около месец пропускат. Трябва да го сменям на всеки 1 час иначе бодито е мокро. Сега взех Молфикс - ми не съм доволна, дупето й е мокро и вече зачервено, но попиват доста и не пропускат. До сега никога не е ставало така. Незнам какви памперси да взема вече? Идеи с какви още да пробвам.

# 1
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Памперс 5-цата ли ви стяга? Пепи е 15 килограма и нямам никакви проблеми.
Ние с 3 и 4-ката имахме проблеми. Пробвах доста марки. Бих ти препоръчала Хъджис, но трудно се намират. В аптеките е пълно с ментета, включително и в нашата. Мъж ми ги купуваше навремето от магазин Штъркел. Като преминахме на номер 5 на Памперс вече нямах никакви проблеми.

# 2
  • Мнения: 4 053
пробвай я без памперс,или ако не става с гащите на Либеро

# 3
  • Мнения: 24 467
И ние сме горе- долу на вашата възраст /година и половина правим в други ден/ и сме близо 14 кг. За тези кг. Памперс № 5 ни е идеален. Никога не сме ползвали друга марка и тази никога не ни е създавала проблеми.

# 4
  • Мнения: 1 479
Ние използваме на Памперс и аз не съм доволна.Опитай на Дайперс уни секс.

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
мда - не си писала, за кой номер памперси става дума...ако може просто вземете следващия номер....моя син е почти 11 кг и 4+ са му  перфектни, взех 5 да пробвам, но му бяха големи и пропускаха....вероятно за вас 5-тицата ще е идеална...

# 6
  • Мнения: 437
Може ще пробвам с  №5 на Памперс. С 4-ри имахме проблеми. И с Либеро от 10-16 кг.

# 7
  • Мнения: 98
Пробвай с Can bebe, произвеждат се в завода на Памперс в Турция.Много са добри и са на хубава цена.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Пробвай с гащички Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 9
  • Мнения: X
Абе да ти кажа.......на тази възраст, каквото и да пробваш все няма да ви уйдиса. Време е да минете на гърне и гащи. Не, че ти давам зор, и си знаеш най-добре, просто децата пишкат по повече, урината им е по-дразнеща и спасението е да пишкат на гърне.

# 10
  • Мнения: 105
Съгласна съм с pandora -  на тази възраст по-удачния въпрос е "как да го науча да пишка на гърне?"  а не "какъв памперс да ползвам,че пропуска?"
Извини ме за откровеноста,но на 1г. и половина децата се хранят вече с всичко и урината им е силна -  ooooh! да не говорим за акото......

# 11
  • Мнения: 177
Аз копувам Хъджис, много са добри.

# 12
  • Мнения: 4 451
Аз съм си много доволна от Pampers. Ако и стяга, просто вземи по-голям номер.
Момичета, не мисля, че посред зима е най-удачния вариант да се приучва на гърне.

# 13
  • Мнения: 107
ние ползвахме пипи и няма да си кривя душата че ми вършеха идеална работа.... но все пак нищо че идва зима може да се пробва да се приучи постепенно на гърне но това си е мое мнение....

# 14
  • Мнения: 437
За гърнето нямам нищо против, ама Вики има. Седи на него - казва пиш-аки. Обаче става и нищо неиска да направи там. Така, че ако ми кажете как да я накарам да пишка и ака в него и на мен ще ми е по-лесно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт