Къде се изследвахте за Синдрома на Даун?

  • 5 878
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Момичета, ще съм ви много благодарна, ако споделите своите впечатление от това къде се изследвахте за  ултразвуков скрининг, биохимичен скрининг и фетална морфология. Колебая се между „Фемина“, клиниката на д-р Мазнейкова МБАЛ „Св. София“ или „Майчин дом“. Всякаква информация ще ми е от полза. При кой лекар ходихте? Доволни ли сте? И какви са цените? Също така ме интересува, колко по-рано си записахте час. Благодаря ви предварително.  newsm78

# 1
  • Мнения: 4 406
в Майчин дом

# 2
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Изследванията за Даун направих в Майчин дом при доц. Кременски. Минах на задължителен видеозон и кръвни изследвания. Иначе фетална морфология съм си правила отделно при Виолета Димитрова във Фемина. Лекувала ме е и съм ходила при нея за наблюдение в продължение на 5 години. Страхотен човек и специалист.
За БХС-то определено препоръчвам доц. Кременски. Благодарна съм му за всичко което направи за мен. Чудесен човек.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Единствено и само в Майчин Дом се прави БХС Peace

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Майчин дом Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 1 479
Пьрви пьт при Доцент Иво Кременски,втори пьт с направление от Мазнейкова и двата в Майчин дом.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
В Майчин дом, безплатно.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
  Shocked newsm78
Мен ме накараха да си го заплатя май месец 25лв за изследването и 2лв пощенски
 разходи (понеже не съм от Сф)

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Мен ме накараха да си го заплатя май месец 25лв за изследването и 2лв пощенски
 разходи (понеже не съм от Сф)

Аз го правих преди близо 4 години, пък и гинекологът, който следеше бременността ми работи там.

# 10
  • Мнения: 247
Момичета много ви благодаря за бързите отговори. Желая ви много успех.

# 11
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 В Майчин дом. Изследването задължително се заплаща, защото не се поема от ЗК в размер на 25лв.

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз го правих преди близо 4 години, пък и гинекологът, който следеше бременността ми работи там.
ахаа Wink

afinora успех и на теб и леко бременеене  bouquet

П.П. Не е нужно да си запазваш час, аз поне не съм го правила и нямаше проблем (източиха ми кръвта hahaha)

# 13
  • Мнения: 247
А в коя седмица ви го правиха? Защото чета различни неща по въпроса.

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Прави се между 16-19 г.с.

Общи условия

Активация на акаунт