Разстройство и АМ?

  • 545
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Синът ми е на 7м. Доскоро не беше опитвал АМ, но забелязах, че вечер кърмата ми не му достига и започнах да му додавам първоначално Фризолак, а после опитах и НАН. На обяд яде зеленчуково или местно пюре, след обяд - плодово и преди да включа АМ акитата бяха плътни като пластелинчета. Откакто му додавам АМ,  ака 4-5 пъти на ден "кашичка", а понякога и по-течно. Мислите ли, че може да е от АМ? Случвало ли се е на някой да получи разстройство от АМ? Извинявайте за "миризливата" тема... Embarassed

# 1
На мен ми се случи при смяната на Фризовом с Нан НА. Оака се до ушите.Върнах я пак на Фризовом и нещата се оправиха.

# 2
  • София
  • Мнения: 974
Да, и  Петя не реагира добре на НАН Sad за мой ужас, само на АМ  беше ooooh! Явно е чувствителна към нещо в млякото, защото пък кака й нямаше такива проблеми
Опитай да смениш млякото, ако се съмняваш, че е от него

Незнам дали ще ме послушаш, но ще ти дам следния съвет: спри само млякото за ден- два. И си останете само на кърма, просто ще предлагаш по-често. И ако се нормализират изпражненията, и все още искаш да додаваш АМ, го смени. Аз захраних поради тази причина / АМ-разтройство/ по-рано, отколкото ми се искаше, но нямах твоята възможност да кърмя.
Успех Hug

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 17:17 от Anim

# 3
  • Мнения: 27 524
Това, което описваш, далеч не е разтсорйства. Млеката са специалнонаправени да излиза акото като кашичка, за да няма болки и идскомфорт при бебетата. Така е това е нормално и желателно и не е растройство. Синът ми не пие АМ вече, но го храня така, че да няма пластелинчета, за мен те не са желателни. Засега успявам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт