педиатър от враца

  • 1 234
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 899
Мили мами от Враца,наближава времето за смяна на личните лекари/при необходимост/.И понеже аз не съм доволна от нашето джи пи,съм решила да го сменям.Проблема ми е ,че не зная с кого.Нашата лекарка не прави домашни посещения;работи само до обяд;не дава направления ,ако не си настоятелен,смята,че може да лекува всичко,но на 2 пъти правим бронхит.Поради това аз си плащам за частни прегледи при др.лекари Shocked.Но реших,че ще се възползвам от възможността да я сменя през декември.Моля за препоръки и споделени впечатления от вашите педиатри.

# 1
  • Мнения: 398
     За мен най-добрата педиатърка за деца във Враца е Йоцка Йончева.Сега не знам къде преглежда , но преди си беше в Първа градска.От личен опит ти казвам ,че е перфектна.
     Преди 15 години имах оплаквания и всички лекари във Враца ми казваха , че не е нищо сериозно , само Йончева се заинтересова и така ми откриха заболяване.И жената веднага ме прати в София и за 2 месеца се оправих.
      Друга добра лекарка е Сивчева , но дочух ,че се е отказала от практиката си.
 Не мога да ти дам точна информация ,защото от 7 год.не живея във Враца.
 Ако случайно откриеш къде преглежда Йончева моля те пиши , та за всчки случай като  ходиме на Враца с детето да знаем къде да я открием.

# 2
  • Мнения: 899
Зная за една лекарка Йончева,но не знам първото и име.Много е вероятно да е една и съща.На възраст над 50-те,ниска на ръст,светла жена.С нея имах временен досег,когато ми се наложи да удължавам  болничен.Тя е част от лекарската комисия.Направи ми впечатление,че е много внимателна и доста дълго преслушваше детето/за разлика от нашата,която сложи няколко пъти слушалката и това е/.Ако е тази за която говориш работи в Първа градска ,на първия етаж е кабинета и.

# 3
  • Мнения: 398
 Да ниска е светла жена с тъмна коса и говори много нежно.Страхотна е.

Общи условия

Активация на акаунт