Въпрос към многодетните майки

  • 615
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 679
Интересува ме каква е разликата между децата ви, има много теми например за разликата между първо и второ дете, ние нея си я избрахме Simple Smile колко да бъде, но каква е разликата между второ и трето дете?
Споделям какво ми каза моята лекарка, която ми следи и двете бременостти при породени деца както е нашия случай най-малката разлика трябва да бъде поне 3години от гледна точка възстановяване на организма на майката и психиката на бащата  Simple Smile.

Много ми е любопино дали имате три деца със сравнително малка разлика и какви са отношенията между тях?

# 1
  • Мнения: 3 323
Моите и трите са с по 7 години разлика... Сега са на 15, 8 и 1...

# 2
  • Мнения: 33
моите са на 15 г 6 г 2г Имаме и много голяма и малка разлика  м(у  годините

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Моите са на 13, 12 и 9 години. Моят съпруг, който е лекар, е на мнение, че малката разлика е хубав вариант ( това са му изводите от личен опит - с другите си двама братя има много голяма разлика) и децата са много задружни - странното е, че второто и третото, макар че са момче и момиче много си приличат като характери и са много задружни, докато големия ги командва и те му спретват "бунтове" Но като цяло са много добрички  и отговорни децата

# 4
  • Мнения: 524
9,6 и 3г. Мисля, че и от подписа ми се вижда...
И трите със секцио, ако раждането е нормално не виждам причина и за по-малка разлика.
Близки са си и много си играят заедно освен когато не се карат   Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 2 217
При мен също се вижда от аватара, но: баткото е на 14, средния е на 2.5 г., а изтърсачето го чакаме още - живот и здраве ще е през декември. На мен голямата разлика ми харесва - баткото ни е като майка Laughing Сега ще видя как е и с малка разлика - предполагам по-трудно за родителите и по-хубаво за дечурлигата.... Wink

# 6
  • Мнения: 50
При мене каката е на 10, по-малката на 7, а третото - живот и здраве го чакаме догодина април.

# 7
  • Мнения: 124
Разликата между децата ми е 1г и 9м. Второто и третото дете са близначки и разликата им е 20мин. Simple SmileДецата ми са малки, но за сега се разбират прекрасно. Очаквар равност от страна на каката, която за моя радост липсва Party

# 8
  • Мнения: 124
Цитат на: Alexa link=topic=236791.msg5410521#msg5410521 date=119377171: Сега ще видя как е и с малка разлика - предполагам по-трудно за родителите и по-хубаво за дечурлигата.... Wink
[/quote
има го този момент  Stop

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Имам кака на 14години, бебе на 20месеца и след 4,5месеца чакам третото.
Ами малката разлика според мен е за предпочитане  Peace

# 10
  • Мнения: 19
Каката е на 5г, малката е на 1г и 6м, а бебо се чака декември. Тогава малката ще е на 1г и 8м. Та ще видим какво е с малка разлика

# 11
  • Мнения: 135
Моите са на 8 и на 6. Родени са със секцио. След три месеца чакаме третото. Мисля, че малката разлика е по-добра и за деца и за родители, но аз трудно се престраших за трето.

# 12
  • София
  • Мнения: 679
Страхотни сте, много благодаря за отговорите!

Общи условия

Активация на акаунт