Гледахте ли Катето Евро в "Пълна промяна"

  • 6 138
  • 63
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 33
Тази вечер излъчиха епизода с Катето Евро, в който тя си прави частична промяна. Сложиха и ботокс тук-там по лицето, опънаха и бръчките и в момента, в който се представи след операцията се вижда, че горната и устна е много изкривена  Shocked. Дали се дължи на факта, че организмът и не е понесъл ботокса в устните или е прекарала нещо като инсулт. Как мислите?

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
Инсулт ще е...

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Абе, незнам, обаче и на мен ми направи впечатление. Тя като излезе изобщо я нямаше тая широката усмивка - да и лъснат зъбите. Усмихваше се със затворена уста. .. Странно ... Thinking

# 3
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Ама не може да е инсулт, няма нарушение на движенията, движи се свсем нормално, с нормална гъвкавост, също и говори нормално, без нарушения в говора. Значи не е инсулт, ами нещо са окепазили с ботокса, така мисля newsm78
Аз пък си мислех, че ми се сторило само на мен, че е с изкривена уста, даже я показваха все от другата страна, но пак се виждаше.

# 4
  • Мнения: 114
абе нещо са я поредили   newsm78

# 5
  • Мнения: 1 885
И аз хвърлях по едно око, та не съм сигурна в началото не казаха ли, че може да се получи парализа лицевите мускули, която ще отмине  Thinking

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Няма ли снимки някъде да видим разликата?

# 7
  • Мнения: 2 663
Ще трябва да мине малко време и ще си е ок!Никакъв инсулт не е карала, да не дава Господ

# 8
  • Варна
  • Мнения: 535
Катето определно беше с крива уста, но това може да се дължи на лифтинга който и правиха....нали лекаря каза, че известно време няма да има чувствителност на лицето понеже се нарушавала дейноста на някои нерви.... newsm78

# 9
  • Мнения: 17 546
Някоя малка пареза на лицев нерв. Може би ще премине. Както и да ги мислим това са си операции, съответно със своите рискове и последици. Ма то нали е на аванта за нея винаги... и парезата ще изтърпи, но после ще е неотразима Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 304
Да, забелязах. Дано да се оправи, харесвам я. Ботокса не се ли слага само на челото? Това сигурно е от лифтинга, устните също изглеждаха странно.

# 11
  • Мнения: 110
Да бе и на мен нещо не ми хареса като цяло

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
Абе в тази "Пълна промяна" само деформират хората. Не го следя редовно, но колкото пъти съм го гледала вместо да е към по-добро на мен ми се виждат по-скоро обратното. Броят се на едната ми ръка тези, които наистина са били готини. А и имам чувството, че ги правят по един калъп.

# 13
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
На светлинни години са от американската Пълна промяна. Там наистина работят истински професионалисти. И  са направили хората от едни грозни и комплексирани жени абсолютни мацки със страхотно самочувствие, наистина пълна промяна. На победителката е осигурена кариера на модел, огромни награди и потоци пари от реклами. А тук не стига, че правят всички участнички да изглеждат като някакво подобие на чалгарки, ами вижте им и наградния фонд - безплатен абонамент за списание "На кафе", то ега ти и списанието  Mr. Green
Съжалявам, че съм рязка, ама ....

# 14
  • Мнения: 3 622
Гледах края и определено Катето не можеше да се усмихва само се опитваше. Незнам какво са и направили, но беше много видимо, че и има нещо на устните

Общи условия

Активация на акаунт