Ако мъжът на приятелката изневерява

  • 5 495
  • 87
  •   1
Отговори
Случайно разбрах, че мъжът, с който живее приятелката ми на семейни начала, се е регистрирал в сайт за запознанства. Сложил си е снимки и от написанато става ясно, че си търси неангажираща връзка, защото му е скучно.

Живеят заедно от няколко години, ще се нанасят в собствено жилище, нямат деца. Той не се ползва с голямо уважение от семейството на приятелката ми, но тя го приема такъв.
В началото на връзката им имаше сериозни съмнения, че е кръшнал, последваха грозни сцени от негова страна, обиди, но в крайна сметка тя му прости, затвори си очите, а и нямаше 100% доказателства.
Приятелката ми е страхотен човек и приятел, страхотна жена, изключително всеотдайна и честна в отношенията си с хората. Не заслужава това отношение.
Сърце не ми дава да и кажа, да я разстроя, да я срина. Но пък да запазя истината значи да предам доверието и в накаква степен. Вие бихте ли казали?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Ако аз съм на мястото на твоята приятелка бих искала да имам Човек до мен да ми отвори очите.

# 2
  • Мнения: 6 661
Аз бих казала, ако държа на нея. Какво ще прави си е нейна работа, но аз на близка не бих го спестила. Най-малкото ако после разбере, пък аз съм си траяла.
Близките ми приятели обаче се броят на пръстите на едната ми ръка.

# 3
  • Мнения: 1 488
Първо разбери дали тя би искала да знае, за да не се окажеш ти виновната накрая.
Много е трудно да вземеш решение в такъв момент. Ако си замълчиш, може да се расърди, че не си и казала, ако и кажеш, може накрая така да се завъртят нещата , че да излезе, че си искала да ги скараш. Всякви хора има.

# 4
  • Мнения: 2 035
Едно време казах на собствената си приятелка, че мъжа и има любовница...тя не ми повярва....или по скоро не и се искаше да го вярва докато един ден не ги видя сама с очите си и го напусна с детето.
Никога не съм съжалявала, че го направих и тя не ме е укорявала, дори се тюхкаше че не ме е послушала на време  Peace

Така че подкрепям с две ръце -
Ако аз съм на мястото на твоята приятелка бих искала да имам Човек до мен да ми отвори очите.
Peace

# 5
На твое място не бих се бъркала в отношенията им! Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 25 568
На твое място бих мълчала. В момента може да ти е благодарна, ако й кажеш, но в дългосрочен план, може да те упрекне някой ден, че си развалила семейството й.
Щом веднъж е имало нещо такова и тя е простила, значи си знае човека що за стока е. Няма нужда да й отваряш очите, при положение, че сама си ги е затворила вече.  Peace

# 7
  • Мнения: 607
Не бих се намесила в такива отношения.

# 8
  • София
  • Мнения: 161
според мен приятелите са затова - да са честни един към друг  Naughty покажи и профила му в сайта нека сама прецени как да реагира, но ако наистина си и приятелка според мен си длъжна да и кажеш! тя ако иска пак ще си затвори очите......

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако ти е истинска приятелка и ти пука за нея и кажи, ако ти е просто приятелка си трай.
Аз поне не бих понесъл някой да се гаври с приятелите ми ...

# 10
  • Мнения: 192
Знаеш ли, ако те интересува едно мъжко мнение - 1. Ти като си толкова принципна, защо ръчкаш из сайтовете за запознанства за да попаднеш на мъжа на приятелката ти? и 2. Това че се е регнал и си търси неангажираща връзка изобщо не означава че в действителност е така - може човека просто да пробва ей така, за самочувствие...
Аз също съм ръчкал и съм си писал с разни жени, ей така за разнообразие... а и сега пиша тук в един чисто женски форум, говоря си с вас... Ами ако някоя ми прати ЛС за среща? Значи жена ми трябва да ме убие...Я веднага да ме разберете кой съм и да се свържете с жена ми! hahaha

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Зависи от жената- има такива, които не искат да знаят има и други, които искат! Преди времебях поставена в подобна ситуация- замълчах си, защото знаех че пак ще я забаламосва и тя ще му прости, пък и дори брат и и снаха и знаеха- мисля, че те трябваше да и отворят очите, не аз! След това тя ме укори, че не съм и казала!
Аз лично бих искала да знам, ако ми се случи!
Може да и пратиш линк към профила му, където си видяла, но така че да не разбере че ти си го пратила! Peace

# 12
  • Мнения: 3 376
Много сложен казус...По принцип и аз бих те посъветвала да и кажеш.Обаче пък може и да я  загубиш като приятелка.Много е трудно да се дават съвети отстрани.
Само ще ти кажа,че преди време мъжа ми е бил в твоятя ситуация.Жената на негов приятел му е изневерявала и то по много грозен начин.А мъжа ми е познавал и любовника-били познати,онзи дори му разказвал с подробности..И понеже историята продължила дълго време един ден приятеля му го хванал натясно и го питал така и така вярно ли е.Моя мъж не знаел какво да каже,но не отрекъл.После незнам какво е ставало,но съпруга на момичето повече не му е  проговорил,дори го е обвинявал Rolling EyesА се познават от деца,съседи са и са отраснали заедно.Мъжа ми се зарече,че повече няма да се меси в такива истории,защото както се изрази"Накрая аз излязох виновен".
Така че никога не можеш да знаеш какво ще се случи накрая,просто действай според съвестта си и това което ти казва сърцето.

# 13
  • Мнения: 46 488
Нищо няма да й казвам, само ще й покажа сайта.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
Това ,че се е регистрирал в сайт за запознанства не значи че изневерява.
Може да иска флирт,нещо друго-да му разнообрази малко връзката.И може би само виртуално...
Не се знае.

Аз не бих казала.
Нека да се развиват нещата от само себе си.

Общи условия

Активация на акаунт