Какво ще кажете за мезотерапията?За или против!

  • 840
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Това са процедури за заличаване на стари появили се стрий и стягане.Правят се минимум 3 процедури за да има ефект.Основно се прилага в областта на корема.Аз се  информирах по въпроса от моята дерматоложка /която ми го препоръча/и за момента си направих една процедура.Но искам да споделите и ваши мнения по въпроса...  bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 779
Мезотерапията не се ли правеше против целулит? Инжектират ти някакви 'съставки' да кажем, които въздействат върху мастните натрупвания, разграждайки ги по-бързо? Имам спомен също, че беше и скъпо като процедура, а и определено трябваха повече от 3 процедури. Една позната си прави такова нещо само че не били инжекцията на правилното място и се спукала вена ли беше, какво беше... не искам да плаша никого, просто сега се сетих за нея  Confused

# 2
  • Мнения: 115
Помага и за целулит,но докторката ми го препоръча в моя случай за корема, защото моя доста се разшири откакто бях бременна с моето второ дете/близнаци-момче и момиче/ за стягане и заличаване на стрийте  bouquet

# 3
  • Мнения: 817
Аз съм За.
А относно до това на какво се прави ...............прави се като почнеш от скалпа ,минеш през лицето и стигнеш до тялото.
Мезотерапия ,не е конкретна процедура , а по скоро метод ,чрез който с помоща на специален пистолет ,в който се слага съответния пълнител/съставка се правят множество обождания и по този начин активните съставки навлизат в дълбочина в дермата ,като по този начин активноста им се засилва......................... .
Една позната си прави такова нещо само че не били инжекцията на правилното място и се спукала вена ли беше, какво беше... не искам да плаша никого, просто сега се сетих за нея  Confused

Ами това не може да се случи ,тъй като иглите са с определена дължина , а и пистолета не позволява да влезнат на по-дълбоко от необходимото......................,но за съжаление много салони си спестяват въпросния пистолет/не е евтин,както и консумативите му/ и извършват мезотерапията на ръка #Crazyпърво ,че така няма същия ефект ,защото не може да се прецини точно на какво ниво се боде , а то трябва да е на точно определено, и второ може да се получат гафове като при твойто приятелка.Иглите за пистолета са специални и различни съответно за тяло,скалпа,лицето и липолизата.................

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 779
Като се сетя и какви пари беше дала... Crazy Явно някои неща трябва да се правят само в София - казвам го, защото е от Варна и има възможност да отиде при най-добрите, а щом и така е станало гаф.. макар че знае ли човек вече на кого ще попадне.  newsm78

# 5

Общи условия

Активация на акаунт