Болки в корема след полов контакт

  • 29 843
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Случвало ли ви се е след полов акт да ви боли корема?
Не знам какво става, но през последните  месец-два след секс с мъжа ми ме боли корема. Не е кой знае колко силна, но все пак е  доста неприятна.
Предположения?
Явно ми е домъчняло за гинеколожката, но все пак ми се ще да разбера случвало ли ви се е!

# 1
  • Мнения: 4 978
Къде точно те боли?
И само след ли е или и по време?
(може напр. да имаш колит...)

# 2
Отиди да те видят, защото може да се наложи да пиеш нещо. Може да е възпаление. При една приятелка се оказа това. Пи антибиотик и се оправи.

# 3
  • Мнения: 2 978
Лекар му е майката.
Тук, освен на боб и ръкавичка, няма как да се разбере.


п.п. При мен се оказа срастване- след раждането.

# 4
  • Мнения: 2 631
Айде аз да дам един позитивен отговор  Peace, а и нали се търси тук само предположение...
Чела съм, че понякога след края на половия акт боли корем, защото е прекъснато удоволствието точно преди да изпиташ оргазъм! Но то е по - скоро като болка пред менструация  Thinking
Случвало ми се е!

# 5
  • Мнения: 1 612
Отиди на лекар!
Това не е нормално!

# 6
  • Мнения: 108
Къде точно те боли?
И само след ли е или и по време?
(може напр. да имаш колит...)

корема ме боли високо , в средата. Когато ми идва пак ме боли там, само че малко по-ниско и доста по-силно.
Все пак ще звънна на докторкаа и ще отида още тази седмица.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Моите предположения са
-евентуална бременност
-обърната матка
-някакво възпаление
-нещо в позата или ъгъла докато правите секс (това кореспондира евентуално и с обърната матка)

# 8
  • Мнения: 108
А дали е възможно хапче Ескапел да е дало някакъв такъв неприятен страничен ефект, защото се наложи преди известно време да го пия?  newsm78  Не съм обърнала внимание дали болките са от тогава, защото не съм очаквала подобен ефект, но си размишлявам.
За обърната матка, мисля че няма как. Докторката ми като ме е преглеждала не е казвала подобно нещо.Знам ли?! А и бременност е изключена също.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Мхмм при мен са се получавали такива болки след прием на Постинор. За Ескапелле казват, че било същото нещо, само, че в по-висока концентрация и на двойна цена. Само че мен ме боля два-три дена след приема и после ми дойде извънредно. След това не ме е боляло.
За обърнатата матка-аз дете родих и не знаех, че имам такава. После правих аборт при друг лекар и той ми каза.

# 10
  • Мнения: X
Може да е заради ефекта на прекъснатото удоволствие,но може да е и заради кисти на яйчниците,както се получи при мен.

# 11
  • Мнения: 108
Ох, малко се поуплаших. Sad
Дано не е нищо сериозно. В петък съм на доктор и ще видим какво ще излезе...

# 12
  • Мнения: 2 498
Според мен вс. ще ти е наред-пиши след преглена....

# 13
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Обърнатата матка боли при определени пози. Виж при друга поза дали те боли. Освен това боли по време на самия акт а не след него.
По-скоро са ти настинали яйчниците покрай това скапано време и са ти възпалени затова те боли след акта. Аз всяка есен не уцелвам момента кога точно да започна да се обличам дебело и все ми се възпаляват яйчниците. Тогава и аз получавам подобна болка. Обикновено оправям положението като лежа на ел. възглавница, взимам горещ душ и пия чай. 

Общи условия

Активация на акаунт