моливи за малки деца????, безопасни за дъвчене????

  • 1 743
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 716
здравейте

синът ми вече проявява желание да драска по хартии с химикали, моливи и тн., но все още сме на етап - всичко в устата.

Дали има някакви моливи или пастели, които могат да се дават на малки деца ( под 1 и половина), и да се сравнително безопасни?   

знам че какви ли не чудеса създават за малките пакостници, та си помислих, че може и такова да са измислили.

благодаря ви предварително

# 1
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
не съм чувала за такива моливи или пастели. И на мен ще ми е интересно да науча повече ако има измислено нещо подходящо.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз не съм чувала.Иначе вече почти година си рисува с обикновени.В началото имаше опити за гризане,но явно не са вкусни и се отказа бързо.

# 3
  • Мнения: 1 170
 Аз съм купувала всякакви моливи,пастели,флумастри,пластелини...на бебешки фирми,които се водят безопастни и се изпират от всякакви материи. Вземала съм на Giotto Be-bè,Carioca и Crayola.

# 4
  • Мнения: 624
Ще следя темата Peace

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Продават се дебели моливи, на които дървото не е оцветено ...

# 6
  • Мнения: 1 655
W германия имаше фулмасти моливи и пастели на водна основа, или които се перат лесно!
фулмастрите се доличаше вода в тях!и са наистина безопасни за деца Hug

# 7
  • Мнения: 2 159
и мене много ме интересува тази тема Mr. Green чувала съм че има, но не знам на коя фирма и къде Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 230
Аз съм купувала всякакви моливи,пастели,флумастри,пластелини...на бебешки фирми,които се водят безопастни и се изпират от всякакви материи. Вземала съм на Giotto Be-bè,Carioca и Crayola.
В България ли? Моля те дай линк или други координати. Аз съм виждала на Crayola на страницата им, но не съм пазарувала "он-лайн" и ми е сложно да си ги набавя.
Иначе аз му купих от Била пастели на "Милан". Като червило са - маха се капачка и със завъртане излиза пастелът. Все още не съм му ги отваряла да рисува, защото в момента щуро гризе и ме е страх да не ги хапне. Не съм проверявала дали се перат. Не съм сигурна да ли не са вредни при поглъщане.
Crayola имат модел специално пригоден за мъничките ръчички. http://www.crayola.com/products/list.cfm?categories=BEGINNINGS,FIRST%20MARKS
Ще се радвам много ако ги има и България.

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 00:07 от Mini_

# 9
  • Мнения: 2 922
Продават се дебели моливи, на които дървото не е оцветено ...

Tочно за тях се сетих и аз. На BiC бяха май.

# 10
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Записвам се да следя темата, че и у нас се вихри едно творчество  Crazy Патета има върху тапетите, печката, фритюрника  ooooh!

# 11
  • Мнения: 5 401
В Бонжур се продават тебешири за малки деца в различни цветове. Едно наше другарче цяло лято си рисува с тях и си ги похапваше. За моливи и други рисувателни работи нямам никаква представа.

Общи условия

Активация на акаунт