Кои части на B-free се стерилизират?

  • 1 042
  • 16
  •   1
Отговори
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Здравейте, имам едно шише на B-free и незнам кои части на B-free се стерилизират. Има ли някои от вас такова или да е чувал нещо?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Всичките.

# 2
# 3
  • Мнения: 3 069
Всичките!

# 4
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
Абсолютно всичките ги стерилизирах след всяка употреба. Всичките ми шишета са на Д-р Браун.

# 5
  • Мнения: 865
Всичките!

# 6
  • Мнения: 177
Ползвам такова шише, стерилизирам всички части.

# 7
Аз храних моето дете 3 месеца с такова шише и стерилизирах всички части, но горната запушалка /тази зелената/ след време се деформира, но пак си става за употреба, де.

# 8
  • Мнения: 7 723
Естествено, че всичките? Whistling
Да не би да ти е непосилно, че питаш? Wink

# 9
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Аз храних моето дете 3 месеца с такова шише и стерилизирах всички части, но горната запушалка /тази зелената/ след време се деформира, но пак си става за употреба, де.

И моите се деформираха и ги изхвърлих  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 164
Вече година и половина стерилизация в стерилизатор Chicco - всички части, нищо не е мръднало или деформирало. Може би при неправилна стерилизация, е възможно да се повредят.

# 11
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Много благодаря за отговорите. Не че ми е непосилно, ама преди време една продавачка беше казала за някаква част че не било желателно всеки път ама не помня вече. Иначе и аз съм с стерилизатор Чико. А и моето е Бфрии плюс и е едно синьо та не разбрах за коя зелена част става дума и какво точно й е станало?

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Всичките и до сега не са мръднали  Peace

# 13
  • Мнения: 6 164
Много благодаря за отговорите. Не че ми е непосилно, ама преди време една продавачка беше казала за някаква част че не било желателно всеки път ама не помня вече. Иначе и аз съм с стерилизатор Чико. А и моето е Бфрии плюс и е едно синьо та не разбрах за коя зелена част става дума и какво точно й е станало?



Клапата е зелена - кръглото с дупките, което уплътнява гърлото на шишето.

# 14
  • Мнения: 3 376
Тая зелената част не само я стерилизирах,ами и с четчицата голямо чистене пада,защото се наслоява мляко.И сега когато четчицата ми издаде багажа с клечки за зъби чистя там иначе няма начин да се изчисти  Tired
Не се е деформирала обаче,може би защото към 7-ми месец спрях да стерилизарам.

Общи условия

Активация на акаунт