Натурална козметика

  • 10 187
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 326
Някой ползва ли от вас натурална козметика? Искам да кажа 100 процента натурална. Ще ми се да си купя, но незнам в България дали се продава такава. Имате ли някакво инфо по въпроса?

# 1
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Има в България такава козметика,но утре ще пиша подробно,че умирам за сън-малкия стана на 3 г. и тъкмо се разотидоха гостите smile3524

# 2
  • Мнения: 8 450
Отговорът е ДА.Казва се Апотекер Шелер.Продава се в аптеките.

# 3
  • Мнения: 5 500
Абсолютно натурална е козметиката на Аква Сорс, всъщност в Бг се разпространява ч/з тях, иначе е на www.naturalbeing-skincare.com
Аз съм много доволна, защото кожата ми е изключително суха, а сега вече като си събувам чорапите не сипя бял прах #Puppy dog

# 4
  • София
  • Мнения: 1 326
AFRODDITA, нещо не ми се отваря този сайт.Кажи ми как мога да си набавя от тази козметика. Някакви координати?

# 5
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Продуктите на "сибирско здраве" са 100%натурални виж тук www.sibvaleo.com Ползвалите тяхните продукти са много доволни,включително и аз.В София офиса им е на ул. Панайот Волов бл.1 вх.1 ап.4 от 11ч до 19ч без събота и неделя,тел:943 50 60.Друга много качествена натурална и родна козметика е тая на РОДИОЛЛА-ТОВА Е БЪЛГАРСКА ВИСША КОЗМЕТИКА!Виж повече тук www.rodiolla.com За София-телефона е 846 21 11, 944 83 41,имат офис на бул.В.Левски 100-б.Дано съм ти била полезна!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 326
Мерси, Дидка! Продължавам да събирам информация и отзиви.

# 7
  • Мнения: 5 500
Цитат на: AFRODDITA
Абсолютно натурална е козметиката на Аква Сорс, всъщност в Бг се разпространява ч/з тях, иначе е на www.naturalbeing-skincare.com
Аз съм много доволна, защото кожата ми е изключително суха, а сега вече като си събувам чорапите не сипя бял прах #Puppy dog


http://www.aquasource.net/Main/Index.aspx?cid=6

Я пробвай сега в сайта на Аквасорс, там има координати.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 326
AFRODDITA, а можеш ли да ми кажеш кои продукти на Аквасорс по-точно си ползвала и горе-долу каква им е цената.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: Дидка
Друга много качествена натурална и родна козметика е тая на РОДИОЛЛА-ТОВА Е БЪЛГАРСКА ВИСША КОЗМЕТИКА!Виж повече тук www.rodiolla.com За София-телефона е 846 21 11, 944 83 41,имат офис на бул.В.Левски 100-б.Дано съм ти била полезна!


Това ме заинтригува, но сайта не се отваря! Дидка дай малко повече информация за тази козметика, ако си я ползвала!

# 10
  • Мнения: 2 839
Цитат на: Bobka
Някой ползва ли от вас натурална козметика? Искам да кажа 100 процента натурална. Ще ми се да си купя, но незнам в България дали се продава такава. Имате ли някакво инфо по въпроса?

Аз си купих днес такъв крем, така че нямам отзиви, но все пак е 100% натурална. Darphin http://www.darphin.fr

# 11
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Bobka
AFRODDITA, а можеш ли да ми кажеш кои продукти на Аквасорс по-точно си ползвала и горе-долу каква им е цената.


Обогатен нощен крем с екстракт от Манука - 55 лв
Дълбокопочистващ лосион - 46 лв
Крем за ръце и тяло - 46 лв
Цените са около 45/46 имаше някакви ст, но не ги помня.

# 12
  • Мнения: 6 243
Моля, обяснете ми как може да е натурална една козметика, произведена най-малкото в друга страна, за която се иска технологично време да бъде внесена, дистрибутирана и т.н. и да не се развали през периода на употребата й, и да е без консерванти, стабилизатори или каквото там се слага на мазилата, за да не се развалят?

П.С. Сефте чувам, че Darfin е натурална козметика. Откъде е източника на инфото.

# 13
  • Мнения: 5 500
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: Bobka
AFRODDITA, а можеш ли да ми кажеш кои продукти на Аквасорс по-точно си ползвала и горе-долу каква им е цената.


Обогатен нощен крем с екстракт от Манука - 55 лв
Дълбокопочистващ лосион - 46 лв
Крем за ръце и тяло - 46 лв
Цените са около 45/46 имаше някакви ст, но не ги помня.

Пропуснах да кажа, че това са дистрибуторски цени.

# 14
  • Мнения: 5 500
Цитат на: sladka hapka
Моля, обяснете ми как може да е натурална една козметика, произведена най-малкото в друга страна, за която се иска технологично време да бъде внесена, дистрибутирана и т.н. и да не се развали през периода на употребата й, и да е без консерванти, стабилизатори или каквото там се слага на мазилата, за да не се развалят?

Отиди на някоя от срещите, които се организират във вашия град на Аквасорс и задай тези въпроси.

Общи условия

Активация на акаунт