добър педиатър в младост!!!!

  • 1 001
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 156
здравейте мами:) имам молба към вас и по-то4но към майките в район младост..трябва да си избера педиатър а не знам никой свестен..ако може да ми препоръчате някой изпитан Simple Smile благодаря и лек ден  Laughing

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Здравей!

Темата ти е по-скоро за тук, но все пак да отговоря. Нашата е Вера Маринова, кабинетът й е зад Пътеките в Младост 1А. Доволна съм като цяло. Цялото ни семейство е при нея, но по принцип си е педиатър. Друг вариант е Ваня Маринова. Тя е от 27ДКЦ. Много добри отзиви съм чувала за нея от приятелки. Само не знам дали не се е преместила в п-ка "Младост"/ мисля, че е в 39блок/. Много от Джи Пи-тата от 27ДКЦ се преместиха там.

# 2
  • Мнения: 1 531
в здравния справочник бях пускала тема то4но за младост-25 ДКЦ  Peace  аз избрах вашева и не е зле  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 587
И аз записах сина си при д-р Вашева и мога да кажа, че съм доволна от нея. Peace

# 4
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз съм при д-р Катя Иванова. Препоръча ми я мама от форума. Подкрепи ме за кърменето, за късното захранване. Избягва прибързаното даване на антибиотици. Идвала е вкъщи на домашни посещения без проблем. Направления ни е давала каквито са ни трябвали. Доволна съм. Ако искаш координати пиши ми на лични и ще ти пратя, защото ги нямам в момента.

# 5
  • Мнения: 1 479
Аз сьм при Д-р Милчо Галев и не се оплаквам.Зависи от коя"Младост" си.

Общи условия

Активация на акаунт