Добра козметичка в "Лозенец"

  • 2 625
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
Искам да ми споделите мнението си за козметичките при които сте ходили в ж.к. Лозенец. Имам проблемна кожа и затова държа да е добра козметичката, за да съм по-спокойна, че няма да стане по лошо.   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 191
Съжалявам, че не мога да ти помогна, но и аз питам същото. Ще следя темата.
На ул. "Янко Забунов" има едно козметично студио "Елеганс", което "изглежда добре" Wink
Но не съм ходила. Ако някой го е посещавал, моля да сподели!

# 2
  • Мнения: 423
Ох много мъчна тема ми е тази и затова ме интересува истински. никога не съм имала хубава кожа, но след като родих ми се влоши състоянието и вече незнам какво да правя. И най - странното е това, че на тялото като цяло не ми е лоша кожата, но на лицето ми се разшириха порите, излизат ми често пъпки и то големички и немога да изляза без да съм сложила фон дьо тени и пудри, а това много ме изморява а и нямам толкова свободно време за отделяне.

# 3
  • София
  • Мнения: 191
Ох много мъчна тема ми е тази и затова ме интересува истински. никога не съм имала хубава кожа, но след като родих ми се влоши състоянието и вече незнам какво да правя. И най - странното е това, че на тялото като цяло не ми е лоша кожата, но на лицето ми се разшириха порите, излизат ми често пъпки и то големички и немога да изляза без да съм сложила фон дьо тени и пудри, а това много ме изморява а и нямам толкова свободно време за отделяне.
Мило момиче, ако ти е така проблемна кожата, не рискувай с непозната козметичка! За да не ти направи някоя беля с лицето. По-добре първо посети дерматолог за консултация. Успех!!!

# 4
  • Мнения: 423
И за тези дерматолози са много противоречиви мненията. Не съм чувала да са навредили на някой, но все по-често ми се случва да ми казват хора ходили при дерматолог, че или с нищо не им е помогнал или резултата е временен и смятам да опитам първо с добър козметик, а знам също така, че в много козметични салони има и дерматолози, които те съветват как да се грижиш за лицето си.

# 5
  • София
  • Мнения: 191
И за тези дерматолози са много противоречиви мненията. Не съм чувала да са навредили на някой, но все по-често ми се случва да ми казват хора ходили при дерматолог, че или с нищо не им е помогнал или резултата е временен и смятам да опитам първо с добър козметик, а знам също така, че в много козметични салони има и дерматолози, които те съветват как да се грижиш за лицето си.
Съгласна съм. Обаче за козметички съм чувала и виждала да навредят, и то доста. Имаше и една тема, в която момичето беше пуснало снимка как я е окепазила доверената й козметичка.
Мен си ме е стах да ходя, въпреки че съм на сума ти години...

# 6
  • Мнения: 423
Хайде бе момичета помагайте, никоя ли от вас не е ходила на козметик в лозенец?

# 7
  • Мнения: 2 199
Аз съм ходила, но само на кола маска и бях адски доволна от една козметичка КМN Beauty се казва салона имат и сайт (питай гугъл)   bouquet
Честно казано е адски внимателна с колата маска, просто други процедури не ми се е налагало да правя.Козметичката се казва Ади. Една съфорумка ми я беше препоръчала, наистина е добра!

# 8
  • Мнения: 817
На Джеймс Баучер в Скин Системс са много добри и двете момичета , а и има и дерматолог-др.Катрин Крахтова
В Дерма Лайн на Черни Връх препоръчвам с две ръце Еми.Страхотна е.При по-добра не съм била............ Flutter
Моя приятелка онзи ден е ходила зад Елемаг в някакъв салон.Работили с продукти на Кларанс или Клиник/забравих точно/,останала е доволна.
Вчера минах по Христо Смирненски и видях ,че Уомо Донна е затворен, а там имаше също добри козметички и работиха с качествени продукти,а това е едно 80%процента от каквато и да е терапия.
Във възтановителния център на болница Лозенец също има добри отзиви.Като водя малкия на плуване дори мисля да си направя едно почистване там докато чакам и ще докладвам с мнение.

# 9
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
   На "Джеймс Баучер",близо до магазина на Мартинели-салона се казва "Ефекто",а козметичката-Нина.Пипа много внимателно.Правя си при нея почистване на лице без някакви по-особени неща.
  Успех!!!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Аз ходя при една козметичка вече от година и половина, много съм доволна. Намира се в близост до Елемаг, ако те интересува, пиши на лични да ти дам координати  Peace

# 11
  • Мнения: 423
Благодаря ви много за мненията!

Общи условия

Активация на акаунт