Час прид-р Владимиров за 01 ноември

  • 720
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 123
В ужасно неловка ситуация съм. Преди месец записах час при док. за утре (първи ноември) от 12 и 12.30.  Записах мен и моя колежка (хем си знам....)Току що ми сервираха, че колежката ми не може да дойде, затова единия час остава свободен.
Ако иска някой да го вземе - нека да ми пише веднага. Ще чакам до 17 часа днес някой да ми пише и ако няма желаещи ще се обадя да отменя часа.

Като знам колко момичета чакат... просто ще се пукна от яд.

# 1
  • Мнения: 3 453
Успех на прегледа, въпреки, че е рано още! Hug
Изчакай още малко, ще се намери момиче! Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 246
Fussii малко кофти се е случило но каква вина имаш ти, убедена съм че доктора така и така ще прегледа някой друг  нуждаещ се. А на теб успех и стискам палци да има само хубави новинки Praynig Praynig Praynig

# 3
  • Мнения: 2 123
Току що отмених часа. Жалко, ченикой не можа да се възползва.
Ама си умрях от срам  Embarassed

# 4
  • Мнения: 7 718
В клиниката има винаги доста пациентки, така че няма нищо неудобно, дори да не се запише нова, другите ще минат по-бързо.

# 5
  • София
  • Мнения: 43
 Thinking    Странно ние утре 01.11 ще правим там спермограма обадих се вчера и ми записаха час за 12:30

# 6
  • Мнения: 1 441
Часовете за спермограмите са различни от часовете за преглед.  Peace
Все пак за даване на спермограма не ангажираш лекаря  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 376
Fussii, не знам как е при д-р Владимиров, но в клиника Надежда винаги са се кефели като им се обадя да отменя 4ас  Laughing Като подарък свише им идва Wink Не вярвам и във вашата клиника да е много по-разли4но...

Общи условия

Активация на акаунт