Пуловер без ръкави - все пак откъде?

  • 4 870
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 191
Четох темата за тези пуловери, и се навих да се снабдя. Но така и не видях конкретни магазини, или не съм допрочела нещо. С две деца - сега ми е трудно  да обикалям. Затова моля ви, ако сте виждали скоро такива, кажете къде точно. Не държа да е марков. Благодаря!

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Виждала съм по сергии на Солунска, и под колоните на Граф Игнатиев, посока Алабин. Има и в Зара на Узунджовска!

# 2
  • Мнения: 401
има в магазините на 4you българските и не бяха никак скъпи-мислия 15-20

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз също си търся.
Само в Оrsay видях.

# 4
  • Мнения: 3 622
И аз си търся, но във Варна. Някой да има предложения от къде да си взема  newsm78

# 5
  • Мнения: 15
Преди седмица си купих черно пуловерче без ръкави и бяла риза от магазина на ETERE в Пловдив. Имаше и в други цветове, но на мен ми харесва комбинацията черно-бяло. Много съм доволна от качеството им и стоят супер. В София имат магазини в Мол София, Скай Сити и Цум.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Zа какви пари го купи?

В Orsay бяха по 40лв.

# 7
  • Мнения: 3 830
Има на ub jeans черни , бели, всякакви цветове...Има и пола без ръкави.
Взех си на Салваторе Феррагамо черен пуловер с V-образно деколте и без ръкави Peace

# 8
  • Мнения: 4 435
Има на ub jeans черни , бели, всякакви цветове...Има и пола без ръкави.
Взех си на Салваторе Феррагамо черен пуловер с V-образно деколте и без ръкави Peace



Пола без ръкави???? newsm78

# 9
  • Мнения: 635
Има на ub jeans черни , бели, всякакви цветове...Има и пола без ръкави.
Взех си на Салваторе Феррагамо черен пуловер с V-образно деколте и без ръкави Peace



Пола без ръкави???? newsm78

Пола - множествено число на поло.

# 10
  • София
  • Мнения: 518
Купи си такъв в подлеза на НДК Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 518
Купих си такъв в подлеза на НДК Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 191
Какви цветове, какви пари?

# 13
  • Мнения: 47
ADL  на Графа и в подлеза на Плиска - 30 - 40 лв.

# 14
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета...
Моя първи пост в този чудесен форум ще е в тази тема за пуловерите, с малко намигване към Вас и с една мъжка идея... Wink

Какво направих преди няколко седмици, когато прекрасната ми съпруга ми подари семпъл и стилен пуловер, но... за някой с доста по-къси ръце от мен...?
Взех една ножица и възможно най-набързо и разбридано му срязах ръкавите!
Пулувера стана много арт... Семпъл и небрежен!
Жената го погледна, присви очи  baby_neutralи каза "става..." (а тя разбира от тези неща).

Успехи и усмивки от мен,

Общи условия

Активация на акаунт