онлайн записване в детска градина

  • 6 207
  • 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
момичета рових и не открих нищо по тази тема ,а ми е интересно да разбера повече за нея.по принцип знам ,че тази система ще стартира официално на 01.01.2008 и в 00.01ч. на новата година вече ще може да се подават молби онлайн ,но не откривам нищо  на кой адрес например ще се пращат молбите и т.н .моля дайте малко инфо ако знаете нещо повече мисля ,че ще ни бъде от полза ,защото знам ,че тук всички са най информирани от където и да било другаде.
също ще е интересно да се обсъди дали тази система ще действа или ще е по добре да си подаваш молбата по старият начин като се отиде лично до детското заведение.

# 1
  • Мнения: 1 479
Ако е така и аз се интересувам,че не ми се реди на опашки,а и няма кой да ми гледа децата.

# 2
  • София
  • Мнения: 545
Да система за подаване на молбите online ще има. Дали ще стартира първия работен ден или още на 01.01 още не е ясно. Ако някой иска да си подаде молбата в детската градина то трябва да знае, че и там директорката или упълномощеното лице ще използва същата система - така че по-добре сам човек да си се регистрира и кандидатства - все пак наведнъж ще може да подаде молба за 3-4 градини

# 3
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Системата е планирана, но още не е разработена докрай, затова никъде няма да намерите информация. Още повече, че покрай тези стачки никой не си прави труда да работи по въпроса.

Както повечето неща в България, всичко ще стане в последния момент, за да е най-вълнуващо.

Ако разбреа нещо по-точно ще ви пиша.

# 4
# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз се интересувам ... защото съм любопитна, не за друго

# 6
  • Мнения: 113
дано да се задействат бързо нещата ще е голямо улеснение.като звъннах в една от детските където искам да запиша детето си и питах какви са шансовете да я приемат ако отида първия работен ден на новата година тя ми се изсмя ,че с новата система онлайн записване може и да нямам шансове защото още на 01.01.2008 в 00.01ч. много хора можели да си пуснат молбите и местата да са заети вече. Shocked

# 7
  • Мнения: 3 479
дано да се задействат бързо нещата ще е голямо улеснение.като звъннах в една от детските където искам да запиша детето си и питах какви са шансовете да я приемат ако отида първия работен ден на новата година тя ми се изсмя ,че с новата система онлайн записване може и да нямам шансове защото още на 01.01.2008 в 00.01ч. много хора можели да си пуснат молбите и местата да са заети вече. Shocked

И какво сега? Вместо да вдигаме наздравици в новогодишната нощ, ще пращаме заявки за ДГ newsm78

# 8
  • Мнения: 924
Е, ако е така то това би бил поредният абсурд.  #Crazy
Системата определено няма да проработи точно тогава, освен това когато и да започне електронното подаване на документи е редно първо да се оповестят официално условията!
Направо в чудо вече си видях с тези ясли и градини...

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И на мен ми казаха нещо подобно в една от детските градини, в които имам намерение да подавам молби.
Но ми се струва, че тази система няма да сработи, поради простата причина, че много от заинтересованите родители не ползват интернет в къщи, не са и длъжни да го правят, така че системата няма да е общодостъпна, което автоматически ще доведе до извънземен вой, и нови протести, този път родителски.
Пък и още нещо, ако в рамките на една секунда са пуснати 10 молби, на какво ще си играем, на засичане на време като по състезанията за бягане на 100 метра ли, ще се ползва фотофиниш, може би?

# 10
  • Мнения: 113
не знам това поредният абсурд ли е ,само знам ,че вече ни побъркаха.по-скоро като нямаш връзки никъде не е сигурно

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 375
Това значи ли, че ако сега отида да запиша детето си в детска градина за следващата година, няма как да стане? Въобще какъв е редът по записване (или поне какъв е бил досега). Има ли значение дали искам да тръгне от пролетта или от есента?

# 12
  • Мнения: 113
на мен ми казаха ,че документи се подават вначалото на годината в която ще навърши 3г.

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Май още нищо не е излезнало. Може би на сайта на столична община трябва да има информация. Нали на тях са подчинени.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 363
би било удобно, но пък не е равнопоставено...

Общи условия

Активация на акаунт