имам нужда от съвет

  • 2 245
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
здравейте мами имам нужда от вашия съвет . във 24 та седмица съм имам много дълга чуплива и гъста  коса преди да забременея беше малко над кръста а сега е под кръста много ми тежи на главата косата ми е била винаги дълга но не толкова не съм суеверна но нали казват че не било хубаво да се подстригваш до като си бременна та вълроса ми е дали да се подстрижа сега защото като дойде  бебка сигорно няма да имам свободно време а с това темпо с което ми расте в момента до края не знам до каде ще стигне  Rolling Eyes. вие какво мислите

# 1
  • Мнения: 730
Не вярвам на бабини деветини. До като бях бременна  се боядисвах, подстригвах и всичко каквото правех и преди това.

# 2
  • Мнения: 4 451
Подстригвай се спокойно и хич не се притеснявай. Поредната бабина девитина е. Аз лично съм се подстригвала по време на бременност няколко пъти.

# 3
  • Мнения: X
Подстрижи се, моля те, не си мъчи косата. Първата бременност не се подстригвах, но не от суеверие, а използвах момента, че ми расте бързо косата, защото бях с къса. Сега пак използвам момента, но си я оформих малко, защото беше заела странна форма. Ако беше необходимо единствено да спазваме всички суеверия, за да имаме здрави бебета и леки бременности ехеееее.........

# 4
  • Мнения: 268
Подстригвай се, не слушай бабешки глупости  Peace! Аз се подстригвах и не съм забелязала на сина ми да му липсва някой атрибут Laughing - има си пишленце с приличен размер  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 672
аз се подстригах 2 пъти докато бях бременна , не съм суеверна

# 6
  • Мнения: 197
благодаря ще го налравя че бебончето има да си закача пръстенцата вътре и хем мен щеме скубе хем може да се нарани благодаря още веднъж Hug Hug

# 7
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ама подстригвай си се спокойно... аз се подстригах 3 пъти по време на бременността. Пишката на Пепи си е наред като дължина, въпреки бабините деветини дето ги слушам от тук и там.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585
Щом  имаш нужда, подстрижи се, рабира се. Не се връзвай на тези глупости.
Аз по време на бременността се подстригвах и боядисвах съвсем спокойно. Peace

# 9
  • Мнения: 4 496
Те като родиш може да ти кажат да го осолиш и да го вадиш за небцето от коритото....
Подстригвай се спокойно.
И мисли като съвременна млада жена! Hug

# 10
  • Мнения: 983
Подстригвай се. Няма проблеми. Аз се и боядисах, че и сватба ме чакаше

# 11
  • Мнения: 2 498
Това са бабини девитини-подстригвай се смело!

# 12
  • Мнения: 560
И аз се стригах преди 1 месец,че и се боядисвах 2 пъти.
Бабини щуротии.

# 13
  • Мнения: 5 401
Аз се подстригвах редовно по време на цялата бременност.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 217
Аз докато бях бременна се подстригах 3 пъти. Peace
Това за подстригването като суеверие е  за мъжка майка -за да не му "отрежеш пишлето" #Crazy Joy

Общи условия

Активация на акаунт