Turkish Airlines

  • 2 003
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 924
Какви са вашите впечатления от турските авиолинии?

Аз лично съм силно възмутена.Изместват полети без никакво предупреждение и после теб изкарват виновен,че си си изпуснал полета.Служителите им в офисите също са под всякаква критика.

# 1
  • Мнения: 272
имам абсолютно същите оплаквания. Подадохме и жалба в Турция- дори нямам отговор.
 #2gunfire

# 2
  • Мнения: 11 747
Изключително съм доволна!
Чисто нови самолети,много храна и аксесоари по време на полета.Не съм имала никакви проблеми.Летяла съм с тях само 4 полета в рамките на 2 седмици.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 228
Имам много добри впечатления  Rolling Eyes Летяла съм само до Пекин и обратно, с тях мога да направя сравнение само с дългите полети на Луфтханза - горе - долу еднакви, с лек превен на турските... Нямаха закъснения, нямаше оувърбукинг.
Явно въпрос на късмет - аз пък за всеизвестната и супер скъпа Луфтханза имам не особено добро мнение, пък всички казват, че били най - добрите ...

# 4
  • Мнения: 1 417
И дватата пъти в които сме летяли СФ - Истанбул закъсняха с ~20 мин, в следствие на което единият път си изтървахме самолета за Сингапур и ни се обърка цялата почивка Twisted Evil Наши приятели обаче летяха с тях  Истанбул - Сингапур - и бяха с отлични впечатления.

# 5
  • Мнения: 1 924
Ох,явно сме имали лош късмет значи... Sad

Общи условия

Активация на акаунт