нишесте?

  • 1 052
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 672
здравейте
искам да ви попитам как точно правите нишестетата за вашите бебчета.Понеже чета на опаковката че се прави с вода или мляко , но аз искам да го правя с АМ , но пък то не се вари.Ако някой е правил моля за съвет.

# 1
  • Мнения: 1 217
Аз честно казано досега не съм правила нишестени кремове.
Просто му взимам кашите "Лека нощ" на Ганчев.
В състава им има същото което ще си го направиш у вас.
А и Калоян не е голям фен на тези кремове.
Май не ти помогнах много Embarassed Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Вариш чисто царевично нишесте с вода(да не става много гъсто),като изстине,добавяш 1-2 м.л. сухо АМ.Това е.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Не съм правила,но понеже АМ не се вари се добавя след като нишестето поистине/сварено с вода/.

# 4
  • Мнения: 4 447
Ако се добавя АМ-то след това, би трябвало да е за инстантна консумация, съдейки по това, че АМ-то не се пропоръчва за консумация час и полвина след като е приготвено.

А кое АМ е с варене?

# 5
  • София
  • Мнения: 15 215
Няма АМ с варене.

# 6
  • Мнения: 1 672
това е ясно и аз не съм чувала за такова Simple Smile

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

  Трябва да го направиш с вода и като изстине да сложиш АМ.Според мен става  Sick.Защо си решила на 5 месечно бебе да даваш нишесте.Не е ли по-добре да го заместиш с полодви пюрета.Скоро ще започнете и кашите, те също са хранителни.

# 8
  • София
  • Мнения: 426
здравейте
искам да ви попитам как точно правите нишестетата за вашите бебчета.Понеже чета на опаковката че се прави с вода или мляко , но аз искам да го правя с АМ , но пък то не се вари.Ако някой е правил моля за съвет.

аз съм правила с АМ и го варях ползвах милумил                                         

# 9
  • Мнения: 753
първо вариш нишестето с водата, когато е готово поставяш и лъжичките АМ за дозата, която правиш, разбъркаваш...и готово...АМ знам че не се вари Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 15 215
това е ясно и аз не съм чувала за такова Simple Smile

Отговарях на въпроса на анче мамче.  Peace

# 11
  • Мнения: 27 524
Трябва да го направиш с вода и като изстине да сложиш АМ.Според мен става  Sick.Защо си решила на 5 месечно бебе да даваш нишесте.Не е ли по-добре да го заместиш с полодви пюрета.Скоро ще започнете и кашите, те също са хранителни.

Същото е и моето мнение  Peace

# 12
Трябва да го направиш с вода и като изстине да сложиш АМ.Според мен става  Sick.Защо си решила на 5 месечно бебе да даваш нишесте.Не е ли по-добре да го заместиш с полодви пюрета.Скоро ще започнете и кашите, те също са хранителни.

Същото е и моето мнение  Peace
Peace

# 13
  • Мнения: 5 940
Като вариш адаптираното мляко, разрушаваш хранителната му стойност, важни негови съставки. Не е въпроса да натъпчем бебоците, а да им дадем нещо полезно. Има време да ядат боклуци.

# 14
  • Мнения: 1 672

  Трябва да го направиш с вода и като изстине да сложиш АМ.Според мен става  Sick.Защо си решила на 5 месечно бебе да даваш нишесте.Не е ли по-добре да го заместиш с полодви пюрета.Скоро ще започнете и кашите, те също са хранителни.
аз каша давам вече месец и половина и всички видове пюрета давам

Общи условия

Активация на акаунт