Къде е Пигис Хаус?

  • 804
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Че не открих техен сайт...
Какво се предлага там?

# 1
# 2
  • Мнения: 72
 Общо взето нямаш работа там !!! Не съм очарована !!! Но това си е само мое мнение!!! Дънково костюмче  което е на цена 100 лева в друг магазин там беше с космическа цена, а от горе на всичко нямаха и размери само някакви остатъчни бройки/ яке един размер ,1 бройка и дънки друг размер, 2 броя/ и то зацапани. Поне така беше преди 2 месеца.

# 3
  • Мнения: 5 228
Страхотен избор колички, играчки и т.н. За дрехите - не знам.

# 4
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
е избор на играчки миже и да има , но това което търсих нямаше, а именно от сглобяемите къщички, тип палтка.В Пигис хаус има само големите пластамасови къщи, които освен че са скъпи а и заемат ужасно много място, което нямаме.

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Там ходим само за да играе малкия в детския кът. Нищо от стоките не ми харесва въпреки че съм купувала разни дрешки. Повечето неща съм ги виждала по други магазини на доста по-ниски цени. Да не говорим за памперси, млека и пюрета.

# 6
  • Мнения: 72
  Оооо  nandi , такива сглобяеми къщи-тип палатка, купих две от метро и басейн. Пада голяма игра през лятото на двора. Много са готини, защото децата сами ги сглобяват и са с рисунки на анимационни герои.

Общи условия

Активация на акаунт