Az..........

  • 1 202
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте ,
Как разбрах за нея ...........Видях ги .....дотогава му вярвах ама дословно ...........детето ни е на 1,4 месеца . Какво следва безсънни нощо и лъжи ,............... Къде е ? С нея ли е ? Не се гордея с това но , аз й намерих телефона и нон стоп й звънях и мълчах............Обичам го ......а тпй мен незнам ... А съм на 34г , а тя е на 26 , какво да направя ...............той не се прибира , не ми вздига когато му звъня и тн и тн ........... Да й се обадя ли и да изясна с нея нещата , моля ви посъветвайте ме

# 1
  • Мнения: 710
Ако го обичаш,остави го да си върви и му бъди приятел.За мен това означава любовта.След време може и да размисли и да оцени какво губи.Знам че е трудно,аз се борих,но само усложних нещата,от как сме приятели,отношенията се подобриха и има надежда да сме заедно отново.

# 2
  • Мнения: 357
И аз се борих, но без резултат! Въпреки, че с конкретна жена не съм се борила, борих се да спася брака ни и любовта, която си мислех, че изпитваме един към друг. И ако сега трябва да се върна назад, пак така бих постъпила.
Но щом става въпрос за връзка, може би наистина е по-добре да седнете и да се разберете, ако трябва да го оставиш да си отиде, но да говорите като големи хора каквито сте, без излишни истерии и сълзи, щото не помагат! Напротив, само влошават нещата!
Ясно ми е, че щом го обичаш, това е трудно да се изпълни на практика, но с малко повече воля може да стане, пък после можеш спокойно да си позволиш да поплачеш. Но наистина това е разумен ход, да го оставиш да си иде, ако обича теб и детето си, сам ще  се върне и ще е осъзнал какво означава да имаш семейство!
 Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 6 999
Ако го обичаш,остави го да си върви и му бъди приятел.За мен това означава любовта...

Не знам това ли е любовта, но определено това е решението. Единствения човек, на който можеш да въздействаш е на себе си.

А пък с другата жена съъвсем няма какво да изясняваш. Мъжът ти не е сандвич да си го поделяте или разделяте или делите...

# 4
  • Мнения: X
За мъжа ти нямам какво да те посъветвам.
Имам какво да кажа обаче за това, как ти да продължиш напред.
Намери си някой, с който можеш да говориш за проблема. Може паралелно и тук да си пишем с теб, ако можем да помогнем някак си да се чувстваш по - 'човек'.
Проблемът няма да се реши за дни, каквото и да предприемеш. За съжаление ще кажа, че и за месеци няма да се реши. Потърси подкрепа. В околните. Може да се окаже, че около себе си имаш хора, на които може да се разчита. Емоционално имам предвид. От най-трудните неща в живота е това да обичаш, без да знаеш доколко точно си обичан ти. В началото не можеш да се справиш сам. Не се и опитвай дори да го правиш. Съветвам те да намериш подкрепа в близките си. Ясно е, че не можеш да споделиш с кой да е. Но - говори, говори и пак говори ... колкото и гадно да звучи, понякога се налага да използваме близките си приятели за 'психоаналитици' . Едно е форума, друго е очи в очи.
А иначе - радвай се, че можеш да обичаш. Че си постоянна. Че умееш да обичаш, че нямаш нужда като него да скачаш от един на друг. Силна си, защото го умееш. А който не го може - него Господ го е ощетил по рождение. Ти ще се оправиш, щото можеш, ама те няма....
Вечният въпрос 'Защо на мен?' Позволявам си да цитирам любима на мен съфорумка. Отговорът е доста прост. Shit happens.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 142
Не можеш да накараш никой да те обича насила. Същото се случи и с моя мъж и го пуснах да си ходи - дори го побутнах, защото той не искаше да си ходи в началото.
Смятам, че той искрено е вярвал,, че ме обича и не е усетил кога е спрял. Когато се разделихме, му се изясни (според мен, не съм го питала).
Нямаш печеливш ход в случая, прочети това, което Каси ти е написала, там е истината.


# 6
  • Мнения: 911

Не знам това ли е любовта, но определено това е решението. Единствения човек, на който можеш да въздействаш е на себе си.
А пък с другата жена съъвсем няма какво да изясняваш.

много е тъжно, обаче е самата истина  Rolling Eyes и, както мъдро заявява една моя приятелка "един мъж реши ли, че иска да си тръгне, с нищо не можеш да го спреш"...

и аз съм звъняла така и съм мълчала (ужасно се срамувам от това, ама ужасно!!!)...и девойката беше точно десет години по-млада от мен и...нищо!

освен да си причиниш още по-голяма болка, нищо друго няма да постигнеш като говориш с нея! какво да й обясняваш на нея?!! че мъжът ти има бебе, за което трябвя да се грижи? че е мръсница, защото се забърква с женен мъж? то като на 26г. няма мисъл за това, тепърва не можеш да я научиш на разни там нравстеност и пр. а ако девойката не знае, че героят е женен и с дете...ми ако узнае...много е вероятно нищо да не се промени.

ако с някого трябва да говориш, то е човекът до теб, а не девойката. щото...ако не е тя, просто ще е някоя друга. грешката е в мъжа!

 Sad не ти помогнах много, но исках да ти кажа само, че прекрасно те разбирам колко те боли!
говори си с нас, ако нямаш с кого друг (както пише Каси) - ние винаги сме насреща!

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210

Не знам това ли е любовта, но определено това е решението. Единствения човек, на който можеш да въздействаш е на себе си.
А пък с другата жена съъвсем няма какво да изясняваш.

много е тъжно, обаче е самата истина  Rolling Eyes и, както мъдро заявява една моя приятелка "един мъж реши ли, че иска да си тръгне, с нищо не можеш да го спреш"...

и аз съм звъняла така и съм мълчала (ужасно се срамувам от това, ама ужасно!!!)...и девойката беше точно десет години по-млада от мен и...нищо!

освен да си причиниш още по-голяма болка, нищо друго няма да постигнеш като говориш с нея! какво да й обясняваш на нея?!! че мъжът ти има бебе, за което трябвя да се грижи? че е мръсница, защото се забърква с женен мъж? то като на 26г. няма мисъл за това, тепърва не можеш да я научиш на разни там нравстеност и пр. а ако девойката не знае, че героят е женен и с дете...ми ако узнае...много е вероятно нищо да не се промени.

ако с някого трябва да говориш, то е човекът до теб, а не девойката. щото...ако не е тя, просто ще е някоя друга. грешката е в мъжа!

 Sad не ти помогнах много, но исках да ти кажа само, че прекрасно те разбирам колко те боли!
говори си с нас, ако нямаш с кого друг (както пише Каси) - ние винаги сме насреща!

подкрепям всяка думао
няма смисъл от разгово рс нея - аз проведох един но той беше наказателен за мъжа ми...и малко и за нея...но тя ми го върна тъпкано
аз й се обадих пред него - за да й каже той че всичок е майтап и нищо не е на сериозно
той го каза...ок...сигунро и да е имало нещо - то приключи тогава, но тя ми каза "ами оот моя страна няма нищо"
гадно нали?
та такъв разговор е ползотворен само ако можеш да доведеш нещата така, че те наистина да се разделят ама за това трябва
1. негово участие и съгласие
2. искреното му желание да прекъсне връзката
3. железни нерви + подготовка че като бъркаш в каца с лайна ще се нацапаш
аз още чат пат си спомням хитрата и и гадна за мен забележка...тя...най-вероятно вече е забравила за нашия разговор

трябва да говориш с мъжа си - ако той е решил да си ходи - пусни го...ако има някакви желания да остане - опитай да промениш отношенията ви така че да поиска да остане...но ако той не желае искрено да е с теб /_а май не иска след като не ти вдига телефона:/ - всичките ти усилия ще са напразни
нете утеших но това е истината
успех

# 8
  • София
  • Мнения: 6 477
Принципно трябва да се знае, че при изневяра не трябва и няма за какво да се борим с другата жена....Щото мъжа е отишал сам и никой не го е карал насила...Тогава по-скоро трябва да се борим за него. Друг е въпросът дали си струва.....Ако обичаш някого - пусни го, върне ли се - твой е, ако не - не е имало смисъл! Понякога се връщат когато ти вече не го искаш и това е друга тема.
Иначе е нормално да искаш да разбереш повече за съперницата, но с това нищо не променяш.
Сега е важно ти самата да се справиш със себе си и ситуацията.
Каси добре го е казала, послушай я.
Намерете начин да се разберете с БНД за нещата от живота, които засягат детето и го пусни да пасе! Приеми го като урок в живота и не забравяй приказката - Когато Бог затвори врата, отваря двери! Аз наскоро си дадох сметка, че и за мен са се отворили двери и вече наистина мога да каже, че се чувствам в кожата си, като в случая не е замесен мъж!

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 16:40 от Morgana

# 9
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Случи ми се същото,.......много от това което аз бих ти казала вече са ме изпреварили момичетата и са ти го казали.
От опит само ще ти кажа,че ако нейска да бъде с теб ,насила нищо няма да стане Confused.А с другата няма за какво да се разправяш,помисли вината не носи само тя!!!! Naughty
Трудно е ....,боли.....,скоро няма да мине ,.....изхода ти го е казала Касиопеа(пиши тук и говори с близки приятели),само не прикривай болката вътре в себе си!!!!
Прегръщам те и повярвай знам добре как се чувстваш!!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт