Bebetata i Mozart

  • 880
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Zdrveite momicheta ,ne znam kakva muzika slushate ,no vi preporuchvam do kato ste bremenni i posle kato se rodiat bebozite da slushate Mozart,az namerih mnogo dobri cd ,koito sa s muzika za prispivane ,za masaj:),vuobste deiasva strahotno.Az taka si pochivam ot niakolko meseca i moje bi si vnushavam ,no bebocheto se kefi:))

# 1
  • Мнения: 3 562
И аз съм чувала, че класическата музика влияе много добре на децата.
За съжаление докато бях бременна не се задържах на една място, а последните 2 месеца ги прекарах в сън smile3524

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Внушение си е до някъде Wink На активната гимнастика има доста мелодии на Моцарт,които като ги послушам малко ми се изправя косата.Успокоява ме ритмичната музика.Бебето няма друг избор и то я слуша Wink Като я пусна и започва да вика"ау-ау".Поне се смее,инче щях да предположа че не му харесва!
 По време на бременността обичах тишината.Най-добре ми беше без ТВ и други озвучителни уреди.............

# 3
  • Мнения: 2 784
Див рок слушах по време на цялата бременост.Мъжо и досега ми напомня как няколко дена преди да родя  ме намери,връщайки се от работа,да подскачам,държейки с една ръка тумбака, и да пея:"I can't let you go,even know it's oveeeer..."Само удар дето не получи,горкия.Може би затова Калина отсега е такава подвижна,много иска да я носят и обожава да я вдигам високо над главата си и да "подскачаме".
А,иначе е на вълна детски песнички....

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: bobo
Zdrveite momicheta ,ne znam kakva muzika slushate ,no vi preporuchvam do kato ste bremenni i posle kato se rodiat bebozite da slushate Mozart,az namerih mnogo dobri cd ,koito sa s muzika za prispivane ,za masaj:),vuobste deiasva strahotno.Az taka si pochivam ot niakolko meseca i moje bi si vnushavam ,no bebocheto se kefi:))


  202uu  newsm10
Моцарт ми е любим композитор сред класиците!Докато бях бременна и двата пъти ,слушах Моцарт/е ,не само/.Чела съм и статии ,че наистина действа успокояващо на бебетата и развива интелигентност още от утробата Grinning

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
a аз докато бях бременна, свирих Моцарт на моето бебе Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: Liorena
a аз докато бях бременна, свирих Моцарт на моето бебе Simple Smile


Ти се смееш , ама аз на първото си бебе наистина му свирех Grinning  Grinning  Grinning Все още не бях забравила нотите..... newsm53

# 7
  • София
  • Мнения: 13 200
Аз лично смятам, че хубавата музика успокоява майката! Разбира се, че и бебето чува музиката, но нали не мислите, че през околоплодните води Моцарт звучи така, както вие го чувате  Mr. Green
Аз не съм слушала конкретна музика като бременна, а сега Александра много обича да слуша музика и да танцува. Не може да седи мирна в яслата като имат занимания, винаги е станала и танцува... Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 39 718
аз определено докато бях бременна пусках на Дияна Флойд, едната слушалка в ухото на мама, другата на корема Simple Smile Поне спираше да рита Simple Smile

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: StaM
Цитат на: Liorena
a аз докато бях бременна, свирих Моцарт на моето бебе Simple Smile


Ти се смееш , ама аз на първото си бебе наистина му свирех Grinning  Grinning  Grinning


ами и аз също Rolling Eyes от 6 годишна свиря.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
Ааа Лио,извини ме ,но мислех ,че се шегуваш. Grinning

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: StaM
Ааа Лио,извини ме ,но мислех ,че се шегуваш. Grinning


този път съм сериозна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт